PL / EN
BERSHKA ON-LINE W PIĘCIU NOWYCH KRAJACH

BERSHKA ON-LINE W PIĘCIU NOWYCH KRAJACH

Już od dziś kolekcje Bershka dostępne będą on-line dla pięciu nowych krajów. Drugi co do wielkości brand grupy Inditex rozszerza sprzedaż internetową na Polskę, Austrię, Belgię, Irlandię i Szwajcarię. Sprawdź!

Już dziś, 27 października Bershka, drugi co do wielkości brand pod względem sprzedaży i liczby salonów hiszpańskiej grupy Inditex, rozszerzy swoją sprzedaż internetową o pięć nowych państw: Polskę, Austrię, Belgię, Irlandię i Szwajcarię.  

 

W każdym z wirtualnych salonów klienci odnajdą oryginalny charakter marki. Kolekcja prezentowana na stronie będzie na bieżąco aktualizowana i niczym nie będzie różnic się od tej dostępnej w sklepach. Zakupy ułatwiać ma wygodny podgląd poszczególnych artykułów, które jeśli zakupimy, możemy odebrać w wybranym przez nas salonie (3-5 dni) lub zostaną do nas wysłane za opłatą 15 zł (2-3 dni). Ceny w sklepie on-line będą takie same jak w sklepach, a za zakupy zapłacimy kartą kredytową, bądź za pośrednictwem systemu PayPal. Zwrot zakupionych towarów możliwy będzie w ciągu 30 dni od daty zakupu bez żadnych dodatkowych kosztów.

 

Berska istnieje na rynku od 1998 roku i jest drugim co do wielkości brandem hiszpańskiej grupy Inditex. Obecnie sieć liczy ponad 770 salonów i jest dostępna w 58 krajach, zaś sprzedaż jej towarów stanowi 10% dochodów całej grupy.

 

 

Zobaczcie koniecznie filmik instruktażowy i sprawdźcie, jak poruszać się po wirtualnym sklepie Bershki.

 

 

video: materiały prasowe

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

CHANEL - POKAZ WIOSNA LATO 2022

tagi: Inditex | rynek | Bershka |

podobne artykuły