PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
ANTHONY VACCARELLO DLA VERSUS VERSACE

ANTHONY VACCARELLO DLA VERSUS VERSACE

Plotki zostały potwierdzone. Projektant Anthony Vaccarello stworzy kolekcję dla marki Versus Versace. Poznajcie szczegóły!

Po współpracy z projektantami takimi jak Christopher Kane i J.W. Anderson oraz raperką MIA, Donatella Versace wybrała kolejną osobę, która stworzy nową kolekcję dla marki Versus. Do powyższego grona dołączy tym razem Anthony Vaccarello.

 

„Ubrania Anthony’ego mają wszystko, co kocham: są sensualne, dynamiczne i odważne” – powiedziała Donatella. „Jest bardzo swobodny i posiada pewność i talent, które są w stanie wypromować jego modę tam, gdzie chce i gdzie jest istotna dla dzisiejszych kobiet. Nie mogę się doczekać tej współpracy i strasznie chcę zobaczyć Versus Versace jego oczami” – dodała.

 

Podobny entuzjazm towarzyszy również projektantowi, który przyznał, że jest „bardzo podekscytowany tą współpracą”. „Versace to dom, który zawsze używał niesamowitych technik, by tworzyć odważną, współczesną modę. Czuję się, jakbyśmy dzielili tę samą duszę, więc dla mnie ta współpraca jest marzeniem” – wyznał Vaccarello.

 

Kolekcja będzie miała swoją premierę na specjalnym wydarzeniu, którego szczegóły poznamy w następnym roku.  Z niecierpliwością czekamy na efekty!

 

 

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Versus | Versus Versace | Donatella Versace | Anthony Vaccarello dla Versus Versace | ANTHONY VACCARELLO |

podobne artykuły