PL / EN
ANNA HALAREWICZ: WYSTAWA „35” W RABBITHOLE ART ROOM

ANNA HALAREWICZ: WYSTAWA „35” W RABBITHOLE ART ROOM

Kobiece wizerunki niczym z sennych marzeń na urodziny artystki.

 

Przed nami wyjątkowa wystawa cenionej polskiej artystki – Anny Halarewicz. Główną bohaterką nowych dzieł ilustratorki będzie kobieta i jej kolejna reinterpretacja. Wernisaż uświetni limitowana kolekcja zastawy powstała we współpracy z marką VOLA.art of deco.

"35" to tytuł nowej wystawy Anny Halarewicz, jednej z najbardziej rozpoznawalnych ilustratorek mody w Polsce. Nazwa symbolicznie nawiązująca do wieku artystki, która podtrzymując tradycje wystaw urodzinowych. Przypomnijmy, że na 33. urodziny oglądaliśmy prace artystki dedykowane twórczości Alexandra McQueena (więcej TUTAJ), a rok temu podziwialiśmy pełne niepokoju przemijania, nietrwałości chwili i zmienności dzieła strukturalne przedstawiające twarze kobiet (więcej TUTAJ).

Tym razem Anna Halarewicz zdecydowała się pokazać kolekcję grafik. Na pozór będą to proste, linearne twarze kobiece, ale mające w sobie coś z pogranicza marzenia sennego zderzonego ze znaną nam posągowością kobiet u młodopolskich twórców, takich jak Jacek Malczewski.


ZOBACZ TEŻ: 10 RZECZY, KTÓRYCH NIE WIECIE O… ANNA HALAREWICZ

Wystawę Anny Halarewicz pt. „35” będzie można oglądać od 12 grudnia do 13 stycznia w warszawskiej galerii sztuki Rabbithole Art Room, mieszczącej się w hotelu H15 w Warszawie.

Częścią prezentacji będzie również wynik współpracy Anny Halarewicz z polską marką VOLA.art of deco. Talerze z limitowanej kolekcji "35" będą do kupienia podczas trwania wystawy.

POLECAMY: Z WIZYTĄ U… H15 BOUTIQUE HOTEL

Anna Halarewicz – wystawa „35”

Termin wystawy: 12 grudnia 2018 r. – 13 stycznia 2019 r.

Miejsce wystawy: Galeria rabbithole ART ROOM, H15 Boutique Hotel

Adres wystawy: ul. Poznańska 15, Warszawa

video

TOMASZ OSSOLIŃSKI WIOSNA 2022

tagi: Anna Halarewicz | wystawa | H15 Boutique Hotel | Rabbithole Art Room |

podobne artykuły