PL / EN
ANNA HALAREWICZ – WERNISAŻ PRAC “33”

ANNA HALAREWICZ – WERNISAŻ PRAC “33”

Patronat LAMODE.INFO: ceniona polska ilustratorka zaprasza na wystawę!

Już 7 grudnia odbędzie się wernisaż prac Anny Halarewicz, organizowany we współpracy z agencją NEW ORDER. Wydarzenie pod nazwą “33” będzie połączone z urodzinami artystki. To nie tylko święto sztuki, ale też świetna okazja do spotkania się przedstawicieli świata mody, designu, kultury, sztuki i mediów. Wydarzenie odbędzie się w domu handlowym MYSIA 3.

 

Anna Halarewicz jest jednym z najbardziej utalentowanych i głośnych nazwisk młodego pokolenia polskich ilustratorów. Charakterystyczne dla jej prac jest połączenie wyrazistej kreski i pełnego emocji koloru. Jej nazwisko coraz częściej pojawia się nie tylko w galeriach, ale i w projektach komercyjnych.

 

Ilustratorka, która często współpracuje z LAMODE.INFO, w swoim portfolio ma również wpisane projekty dla takich tytułów i marek, jak: Twój Styl, Harper's Bazaar, Elle, Viva! Moda, Fashion Magazine, Glamour, InStyle, Cosmopolitan, Lounge Magazyn, Newsweek, Wysokie Obcasy, a także Omega, Bizuu, La Mania, Tatuum, Orska, Pandora, Grand Marnier, Dom Mody Klif, Galeria Mokotów, Dr Irena Eris czy Hennessy.

 

 

ZOBACZ TEŻ: 10 RZECZY, KTÓRYCH NIE WIECIE O… ANNA HALAREWICZ

 

Doceniana nie tylko w wąskich kręgach kolekcjonerskich, ale i na salonach polskiej mody i sztuki, młoda artystka zaprezentuje wyjątkową wystawę prac inspirowanych twórczością Alexandra McQueena. Nie jest to pierwszy hołd oddany wielkiemu artyście - w 2015 roku ukazał się katalog "Tribute to...", poświęcony Alexandrowi McQueen'owi (do kupienia w naszym butiku TUTAJ), zawierający wybrane ilustracje Anny Halarewicz inspirowane pokazem projektanta "Horn of plenty".

 

Jeżeli chcielibyście uczestniczyć w wernisażu, mamy dla Was 3 podwójne zaproszenia! Wystarczy, że napiszecie do nas maila na adres: redakcja@lamode.info. Trzy pierwsze osoby otrzymają wejściówki – czekamy na Wasze wiadomości!

 

video

BOTTEGA VENETA JESIEŃ ZIMA 2020/21

tagi: Anna Halarewicz | wystawa | sztuka |

podobne artykuły