PL / EN
KALENDARZ GAGA MODELS 2017

KALENDARZ GAGA MODELS 2017

Sprawdźcie, co się zmieniło w najświeższej edycji ekskluzywnego kalendarza!

Wyjątkowe bohaterki i wyjątkowi fotografowie – tak wygląda każda kolejna edycja kultowego już charytatywnego kalendarza wydawanego przez poznańską agencję Gaga Models.

 

Przyszłoroczna edycja jest szczególna z kilku względów. Ekskluzywne wydanie kalendarza dostępne w limitowanej serii 100 egzemplarzy tak jak poprzednie, ma swój motyw przewodni. Wcześniej wspólnym mianownikiem wszystkich 13 zdjęć była stylizacja - kombinezon i 2 lata później biała koszula oraz sposób przedstawienia modelek – portret. Tym razem elementem spajającym wszystkie zdjęcia będzie „miejsce akcji” – hotelowy pokój.

 

 MATERIALS_2016/INFO/KULTURA/KALENDARZ GAGA MODELS 2017/IMG_2560.jpeg

 fot. materiały prasowe

 

 

Dodatkowo za aparatem stanął jeden fotograf – Amerykanin Will Vendramini, nie zaś jak poprzednio kilkunastu, a zdjęcia prawie w całości zostały zrealizowane poza Polską. Także poniekąd rola wydawcy kalendarza - Katarzyny Sawickiej, która sprawuje pieczę nad całością projektu i koordynuje go na każdym etapie, podczas tworzenia najświeższej edycji była nieco inna.

 

Kredyt zaufania, jakim obdarzyła fotografa, powierzając mu całość zdjęć zaowocował nie tylko fantastycznym materiałem, ale także, jak przyznała sama Katarzyna Sawicka – jej nowym, świeżym spojrzeniem na fotografię w szerszym kontekście oraz przeformułowaniem, przewartościowaniem dotychczasowego jej odbioru, wolnym od wcześniejszych przyzwyczajeń czy nawyków.

 

MATERIALS_2016/INFO/KULTURA/KALENDARZ GAGA MODELS 2017/IMG_2911.jpeg

fot. materiały prasowe

 

Kalendarz Gaga 2017 to rarytas nie tylko dla kolekcjonerów i nie tylko ze względu na niezwykły walor estetyczny i fotografie najwyższych lotów; ta charytatywna pozycja nie bez kozery porównywana do kalendarza Pirelli daje też możliwość działania w szczytnym celu – każdy wylicytowany egzemplarz to wsparcie Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci ze Złożoną Niepełnosprawnością

 

video

TOP 10 FILMÓW MODOWYCH

tagi: gaga models | modelki | Katarzyna Sawicka |

podobne artykuły