PL / EN
ALESSANDRO MICHELE NOWYM DYREKTOREM KREATYWNYM GUCCI

ALESSANDRO MICHELE NOWYM DYREKTOREM KREATYWNYM GUCCI

Plotki zostały potwierdzone - Alessandro Michele został nowym Dyrektorem Kreatywnym Gucci! Dowiedzcie się o nim więcej.

Na tę informację czekano od dawna. W momencie kiedy Frida Giannini ogłosiła swoje odejście ze stanowiska Dyrektor Kreatywnej domu mody Gucci w branży mody zawrzało, a spekulacji nie było końca. Na jej zastępcę typowano m.in. Hediego Slimane’a z Saint Laurent Paris czy Riccardo Tisci’ego z Givenchy. Jednak jak się okazuje – szukać należało zdecydowanie bliżej. Wczoraj w sieci pojawiły się niepotwierdzone informacje, że Alessandro Michele, który odpowiedzialny był za akcesoria we włoskiej marce, ma objąć stanowisko Dyrektora Kreatywnego Gucci.

 

Skąd takie przypuszczenia? Wszystko dlatego, że projektant pojawił się na wybiegu tuż po zakończeniu wczorajszego pokazu męskiej kolekcji domu mody na jesień zimę 2015/2016. To wywołało wiele podejrzeń, które dziś zostały potwierdzone. Marka ogłosiła bowiem, że Michele został jej nowym Dyrektorem Kreatywnym, a pokazana niedawno kolekcja dla panów wyszła już spod jego ręki. Ta nominacja o tyle zaskoczyła świat mody, że podobną drogę ku najwyższemu stanowisku pokonała także Frida Giannini, która także w przeszłości odpowiedzialna była za akcesoria Gucci. Czyżby droga na szczyt we włoskim domu mody wiodła przez dział dodatków?

 

My nie możemy się doczekać pierwszej damskiej kolekcji projektu Alessandro Michele, który z marką związany jest od 2002 roku, więc z pewnością zna ją jak mało kto.

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Gucci | Dyrektor Kreatywny | Frida Giannini | Alessandro Michele |

podobne artykuły