PL / EN
COS OTWIERA SALON W KATOWICACH

COS OTWIERA SALON W KATOWICACH

Po Warszawie i Poznaniu przyszedł czas na Katowice. Już niedługo tam właśnie otwarty zostanie 3. salon należącej do rodziny H&M marki COS w Polsce. Poznajcie szczegóły!

Szwedzki minimalizm w wydaniu COS zdobywa coraz więcej miłośników i systematycznie podbija polski rynek, nic więc dziwnego, że należący do koncernu H&M brand zdecydował się na otwarcie kolejnego salonu marki.

 

 

Po warszawskim butiku w concept storze na Mysiej 3 i poznańskim salonie w Starym Browarze przyszedł więc czas na Katowice. Otwarcie nowego sklepu COS w Centrum Handlowym Silesia przewidziano na lato tego roku. Wnętrze sklepu o powierzchni 445 m2 zaprojektowano tak, aby wiernie odzwierciedlać wartości estetyczne oraz filozofię marki, poprzez wykorzystanie naturalnych elementów w połączeniu z ich współczesną funkcjonalnością.

 

 

„Bardzo cieszymy się z tego, że otwieramy trzeci sklep COS w Polsce, w mieście, w którym historia oraz kultura są mocno zakorzenione. Jesteśmy bardzo zadowoleni z zainteresowania,  jakim cieszy się marka zarówno w Warszawie oraz w Poznaniu, jak również w sklepie internetowym. Mamy nadzieję, że COS zostanie równie dobrze przyjęty  w Katowicach” - komentuje Marie Honda, Dyrektor Kreatywna marki.

 

 

Ciekawi Was, jak będzie wyglądał nowy salon marki? Dla porównania w galerii znajdziecie zdjęcia poznańskiego i warszawskiego butiku COS.

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: COS w Katowicach | salon COS w Katowicach | COS |

podobne artykuły