PL / EN
LOUIS VUITTON W POLSCE – POZNAJCIE HISTORIĘ KUFRA

LOUIS VUITTON W POLSCE – POZNAJCIE HISTORIĘ KUFRA

Widzieliście gigantyczny kuferek przy Alejach Jerozolimskich w Warszawie? Powstał z okazji wejścia na polski rynek legendarnej marki Louis Vuitton. Przeczytajcie szczegóły!

Niedawno potwierdzaliśmy informację, o tym, że legendarna marka prosto z Paryża Louis Vuitton, zagości ze swym salonem po raz pierwszy w Polsce. Obecność sławnej firmy warszawiacy mogli zauważyć na własne oczy przechadzając się Alejami Jerozolimskimi. W miejscu gdzie ma powstać sklep Louis Vuitton zagościł gigantyczny kuferek z doskonale rozpoznawalnym firmowym monogramem.

 

 

Znak ten od czasu założenia marki w 1854 roku jest uosobieniem sztuki podróżowania. Torby, kufry i podróżnicze akcesoria stały się nieodłącznym atrybutem stylowego wojażera, a charakterystyczny znaczek chyba na zawsze pozostanie symbolem luksusu. Kuferek zainstalowany w miejscu, gdzie w czerwcu 2013 powstanie salon Louis Vuitton, pokryty jest ozdobiony znakiem firmowym płótnem. Jego wielkość to 8 i pół metrów wysokości i 28 metrów szerokości. Zanim w czerwcu będzie można podziwiać skórzane akcesoria Louis Vuitton na własne oczy, warto obejrzeć niecodzienną instalację.

 

Kuferek Louis Vuitton/ fot. materiały prasoweWyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

POKAZ CHANEL MÉTIERS D’ART 2021/22

tagi: Louis Vuitton kufer | Louis Vuitton w Polsce | LOUIS VUITTON |

podobne artykuły