PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
ZŁOTY WRANGLER

ZŁOTY WRANGLER

Marka Wrangler zdobywa złoto w konkusie Eurobest.

Podczas dorocznego festiwalu reklamy Eurobest marka Wrangler zdobyła aż siedem nagród! Kampanię reklamową „Red” zrealizowaną dla tej kultowej marki dżinsów uhonorowano złotą statuetką w kategorii „Reklama Drukowana” i kolejną złotą statuetką w kategorii „Outdoor”. Natomiast stronę internetową ekskluzywnej linii dżinsów Blue Bell wyróżniono dwiema złotymi, jedną srebrną oraz dwiema brązowymi statuetkami.

 

Zdjęcia do kampanii „Red”, wykonano w gorącej Kalifornii i przedstawiają one modeli wyłaniających się z obłoków czerwonego pyłu. Na zdjęciach uchwycono styl życia, którego istotą jest podążanie za głosem natury. Wrangler pozwala nam żyć w zgodzie z własnym instynktem, który podpowiada, że wszyscy jesteśmy zwierzętami – „We Are Animals”.

 

W listopadzie (o czy pisaliśmy na łamach LAMODE.INFO) kampania „Red” zdobyła złote trofeum w kategorii „Outdoor” w ogólnoeuropejskim konkursie Epica, podczas którego nagradzane są najoryginalniejsze i najbardziej kreatywne działania marketingowe. Tę samą kampanię uhonorowano złotem w kategorii „Fotografia w reklamie drukowanej” podczas prestiżowego konkursu London International Awards, a także wyróżniono ją tytułem Najlepszej Inicjatywy Marketingowej przyznawanym przez Drapers – jedno z najsłynniejszych brytyjskich czasopism poświęconych modzie. Nieco wcześniej kampania Wranglera otrzymała także złoto podczas Międzynarodowego Festiwalu Reklamy w Cannes.

 

Również strona internetowa Blue Bell na jesień i zimę 2010 zdobyła aż dwie brązowe statuetki: w kategorii „Warsztat: interfejs i nawigacja” oraz w kategorii „Warsztat: najlepsze wykorzystanie materiału filmowego”. W obydwu realizacjach z udziałem legendarnego modela Tony’ego Warda na pierwszy plan wysuwają się efekty specjalne w hollywoodzkim stylu oraz innowacyjny sposób interakcji z użytkownikiem.

 

Witryna Wrangler Blue Bell cieszyła się ogromnym powodzeniem wśród jurorów wielu konkursów. Wersja na sezon wiosna–lato 2010 zdobyła cztery główne nagrody w Nowym Jorku: nagrodę „Pencils” w kategorii „Witryna reklamująca dobra konsumpcyjne” i w kategorii „Filmy, remiksy i witryny internetowe” podczas imprezy One Show Interactive Awards, srebro w kategorii „Media interaktywne” w konkursie Clio Awards oraz nagrodę za „Najlepsze wykorzystanie mediów lub ruchomego obrazu” w konkursie Webby Awards. Na Międzynarodowym Festiwalu Reklamy w Cannes strona internetowa Wrangler Blue Bell otrzymała cztery „Cyber-Lwy”: dwa złote, jednego srebrnego i jednego brązowego. W listopadzie tę kolekcję nagród dodatkowo wzbogaciła srebrna statuetka w kategorii „Reklama cyfrowa” w konkursie London International Awards oraz tytuł Najbardziej Innowacyjnej Inicjatywy Cyfrowej w konkursie Global Fashion Awards organizowanym przez WGSN.

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: marka | rynek | marketing | Wrangler |

podobne artykuły