PL / EN
WARSZTATY PROJEKTOWANIA I WYKONYWANIA BIŻUTERII ARTYSTYCZNEJ

WARSZTATY PROJEKTOWANIA I WYKONYWANIA BIŻUTERII ARTYSTYCZNEJ

LAMODE.INFO jako patron medialny zaprasza na Warsztaty projektowania i wykonywania biżuterii artystycznej!

Centrum Cybernetyki przy współpracy z warszawską szkołą złotniczą Wytwórnia Antidotum zapraszają na pierwszą odsłonę warsztatów projektowania i wykonywania biżuterii artystycznej.

 

Warsztaty przeznaczone są dla wszystkich, którzy interesują się projektowaniem i sposobami wykonywania biżuterii oraz chcieliby nauczyć się podstaw złotniczego rzemiosła. Od uczestników nie wymagamy żadnego doświadczenia w tych dziedzinach, wystarczy cierpliwość i odrobina zdolności manualnych.

 

Tym, którzy już wykonują biżuterię z gotowych materiałów, wykładowcy pokażą jak rozszerzyć możliwości techniczne i zaprezentujemy profesjonalne środki wyrazu.

 

Celem warsztatów jest pokazanie uczestnikom, że praca złotnika nie musi być skomplikowana, a świat tworzenia biżuterii niedostępny. W programie między innymi wykłady i ćwiczenia praktyczne prowadzone przez nauczycieli Wytwórni Antidotum, zapoznanie się z profesjonalnymi narzędziami złotniczymi, dla zainteresowanych również wizyta w pracowni. Po pięciu dniach nauki, uczestnik warsztatów powinien wrócić do domu z własnoręcznie wykonanymi kolczykami, wisiorem, zawieszką lub obrączką. Dla chętnych w ramach warsztatów odbędzie się dodatkowo krótki kurs Art Clay. Najnowsze rozwiązania w technologii srebra, miedzi i brązu pozwalają tworzyć biżuterię z plastelinopodobnych glinek, które po wypalaniu stają się czystym metalem. Praca z Art Clay jest bajecznie prosta, a możliwości materiału niemal nieograniczone. W czasie warsztatów możemy wykonać kilka podstawowych ćwiczeń, które pozwolą poznać podstawy obróbki tego materiału: ażurowe kolczyki oraz fakturowaną obrączkę.

 

tl_files/info/edukacja/WARSZTATY PROJEKTOWANIA BIZUTERII/kolaz.jpg

 

Warsztaty potrwają 5 dni, od 29 listopada do 3 grudnia 2010 w godzinach 16-20.

 

Koszt warsztatów to 690zł lub 790zł razem z zajęciami Art Clay.

 

Uczestnikom warsztatów przysługuje 10% zniżki na pierwszy semestr kursu wykonywania biżuterii w Wytwórni Antidotum.

 

Dla jednego z uczestników zostanie ufundowana nagroda w postaci zestawu narzędzi do obróbki metali szlachetnych i kolorowych lub zestaw Art Clay.

 

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wysłanie email na adres: wytwornia@antidotum.pl  (wysłanie emaila jest obowiązkowe). W odpowiedzi będą zawarte dalsze instrukcje. Informacji udziela Alina Tyro-Niezgoda pod tel.: 696487065 (w godz. 12.00-20.00).

 

tl_files/info/edukacja/WARSZTATY PROJEKTOWANIA BIZUTERII/plakat2.jpg

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Warsztaty | Cebtrum Cybernetyki | Fashion Project | biżuteria |

podobne artykuły