PL / EN
NOWE STUDIA PODYPLOMOWE Z ZAKRESU DESIGN'U

NOWE STUDIA PODYPLOMOWE Z ZAKRESU DESIGN'U

Nowy kierunek w warszawskim Collegium Civitas.

2 listopada ruszyła rekrutacja na pierwsze i jedyne w Polsce podyplomowe studia Badanie i prognozowanie tendencji w obszarach mody i designu. Nowy kierunek powstał we współpracy warszawskiego Collegium Civitas z Polsko-Włoską Szkołą Designu i Management'u VIAMODA.

 

Oferta adresowana jest zarówno do absolwentów kierunków humanistycznych, projektowych i biznesowych jak i do osób już rozwijających własną ścieżkę kariery w dziedzinie mody i designu. Zainteresować powinny też wszystkich tych, którzy planują karierę menedżera i specjalisty w następujących dziedzinach: moda i design (projektanci mody, styliści, architekci wnętrz itp.), kreacja i rozwój strategii międzynarodowej (pracownicy agencji reklamowych, copywriterzy), prognozowanie trendów, zarządzanie istniejącym produktem, marketing, komunikacja oraz public relations.

 

tl_files/info/edukacja/STUDIA PODYPLOMOWE Z ZAKRESU DESIGN'U/roll-up 02.jpgfot. materiały prasowe VIAMODA

 

Program studiów został opracowany przez wybitnych profesjonalistów świata mody i designu, socjologów oraz praktyków badań i prognoz. Realizowany będzie w formie wykładów, badań, analiz, prezentacji, spotkań eksperckich oraz warsztatów. Studenci będą mogli zdobyć nie tylko wiedzę ale i praktyczne umiejętności z zakresu :


• analizy procesu powstawania tendencji estetycznych, konsumenckich i rynkowych w rozwoju mody i designu;
• analizy przemian kulturowo-społecznych;
• badania trendów;
• zarządzania i tworzenia strategii komunikacji marketingowych;

 

Program obejmuje 180 godzin zajęć dydaktycznych realizowanych przez dwa semestry w formule zjazdów weekendowych. Czesne za jeden semestr wynosi 3500 zł.

 

tl_files/info/edukacja/STUDIA PODYPLOMOWE Z ZAKRESU DESIGN'U/roll-up 03b.jpgfot. materiały prasowe VIAMODA

 

O przyjęciu na studia decyduje złożenie kompletu dokumentów oraz pozytywny wynik rozmowy kwalifikacyjnej. Przedmiotem rozmowy są zainteresowania kandydata, dotychczasowe doświadczenia zawodowe oraz motywacja do podjęcia nauki na studiach. 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: szkoła | Collegium Civitas | design |

podobne artykuły