Logotyp serwisu lamode.info
NOWE STUDIA PODYPLOMOWE Z ZAKRESU DESIGN'U

NOWE STUDIA PODYPLOMOWE Z ZAKRESU DESIGN'U

Nowy kierunek w warszawskim Collegium Civitas.

2 listopada ruszyła rekrutacja na pierwsze i jedyne w Polsce podyplomowe studia Badanie i prognozowanie tendencji w obszarach mody i designu. Nowy kierunek powstał we współpracy warszawskiego Collegium Civitas z Polsko-Włoską Szkołą Designu i Management'u VIAMODA.

 

Oferta adresowana jest zarówno do absolwentów kierunków humanistycznych, projektowych i biznesowych jak i do osób już rozwijających własną ścieżkę kariery w dziedzinie mody i designu. Zainteresować powinny też wszystkich tych, którzy planują karierę menedżera i specjalisty w następujących dziedzinach: moda i design (projektanci mody, styliści, architekci wnętrz itp.), kreacja i rozwój strategii międzynarodowej (pracownicy agencji reklamowych, copywriterzy), prognozowanie trendów, zarządzanie istniejącym produktem, marketing, komunikacja oraz public relations.

 

tl_files/info/edukacja/STUDIA PODYPLOMOWE Z ZAKRESU DESIGN'U/roll-up 02.jpgfot. materiały prasowe VIAMODA

 

Program studiów został opracowany przez wybitnych profesjonalistów świata mody i designu, socjologów oraz praktyków badań i prognoz. Realizowany będzie w formie wykładów, badań, analiz, prezentacji, spotkań eksperckich oraz warsztatów. Studenci będą mogli zdobyć nie tylko wiedzę ale i praktyczne umiejętności z zakresu :


• analizy procesu powstawania tendencji estetycznych, konsumenckich i rynkowych w rozwoju mody i designu;
• analizy przemian kulturowo-społecznych;
• badania trendów;
• zarządzania i tworzenia strategii komunikacji marketingowych;

 

Program obejmuje 180 godzin zajęć dydaktycznych realizowanych przez dwa semestry w formule zjazdów weekendowych. Czesne za jeden semestr wynosi 3500 zł.

 

tl_files/info/edukacja/STUDIA PODYPLOMOWE Z ZAKRESU DESIGN'U/roll-up 03b.jpgfot. materiały prasowe VIAMODA

 

O przyjęciu na studia decyduje złożenie kompletu dokumentów oraz pozytywny wynik rozmowy kwalifikacyjnej. Przedmiotem rozmowy są zainteresowania kandydata, dotychczasowe doświadczenia zawodowe oraz motywacja do podjęcia nauki na studiach. 

tagi: szkoła | Collegium Civitas | design |

podobne artykuły