PL / EN
W CZYM TKWI PIĘKNO I SIŁA KOBIETY YES: SONIA SZÓSTAK

W CZYM TKWI PIĘKNO I SIŁA KOBIETY YES: SONIA SZÓSTAK

Kobiecość niejedno ma imię - przekonajcie się sami w nowym cyklu z YES!

Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Twórczyni Kalendarza YES 2018. Fotografka, której prace pokazywane były na wielu polskich i zagranicznych wystawach oraz na łamach Vogue, L`Officiel, Rolling Stone, i-D czy Harper's Bazaar. Artystka znana z fotografii hołdujących kobiecości i autentyczności. W swoich pracach nawiązuje do sztuki klasycznej, budując nastrój naturalnym światłem. Mistrzyni klimatu - Sonia Szóstak.

Kogo więc, jak nie Sonię Szóstak, pytać o kobiecość, prawdziwe piękno oraz inspiracje. Sprawdźcie, jakimi refleksjami podzieliła się z nami polska artystka!


Jak definiujesz piękno?

Nie znam jednej definicji piękna. Dla mnie to pewien sposób widzenia, odczuwania, doświadczania. Ważne żeby umieć je dostrzec w ludziach, miejscach, chwilach, tym, co dookoła i co najważniejsze - w sobie :).

Czym jest dla Ciebie kobiecość?

Myślę, że to pewnego rodzaju świadomość bycia kobietą, szczerość, naturalność, ale też umiejętność podkreślenia tego.

Jak określiłabyś swój styl?

Naturalny!

Co jest dla Ciebie kwintesencją odwagi?

Odwaga to umiejętność przezwyciężenia swoich słabości i strachu.

Skąd czerpiesz siłę do działania?

Z pasji!


Co Cię inspiruje?

Absolutnie we wszystkim można znaleźć inspiracje, ważne żeby mieć otwartą głowę. Jednak najwięcej inspiracji zawsze znajduję w podróżach i ludziach, których napotykam po drodze.

ZOBACZ TEŻ: W CZYM TKWI PIĘKNO I SIŁA KOBIETY YES: KASIA BUKOWSKA I MAGDA DĄBROWSKA

A jak Ty rozwinęłabyś te same hasła? Znajdź chwilę dla siebie, zaparz ulubioną herbatę, usiądź wygodnie w fotelu i odpowiadając na kolejne pytania, opowiedz swoją historię. Pełną ponadczasowego piękna, wewnętrznej siły i odwagi oraz indywidualnego stylu. Zainspiruj sama siebie. Celebruj kobiecość z YES!

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Sonia Szóstak | wywiad | YES |

podobne artykuły