PL / EN
VALENTINO HAUTE COUTURE WIOSNA LATO 2020

VALENTINO HAUTE COUTURE WIOSNA LATO 2020

Colour blocking powraca, także w wieczorowym wydaniu haute couture.

Groteskowe spódnice o kroju rybki urozmaicone czerwienią, różem i błękitem sprawiają, że w modzie ponownie zachwyci colour blocking. Tym razem technika kontrastowania barw pojawi się nie tylko w wersji dziennej, ale i wieczorowej, jak na pokazie Valentino haute couture wiosna lato 2020. Odkryjcie feerię barw i magnetyczne inspiracje Pierpaolo Picciolo!

VALENTINO – INSPIRACJE HAUTE COUTURE WIOSNA LATO 2020

Nasycone kolory pojawiły się już w poprzednim roku w kolekcji wysokiej mody Valentino wiosna lato. Wówczas zachwyciły solo pod postacią szafiru i koralu. Pierpaolo Picciolo i tym razem przeznaczył w swoim moodboardzie specjalne miejsce na intensywne, wibrujące barwy. Zestawił je jednak na zasadzie colour blocking, dodając wieczorowym kolekcjom nowoczesności i dynamizmu.

Valentino - czerwień i krój rybki na pokazie haute couture wiosna lato 2020 (fot. East News)

VALENTINO - KOLEKCJA HAUTE COUTURE WIOSNA LATO 2020

Fantazyjny, pełen wdzięcznych elementów dekoracyjnych i bajkowy – taki był pokaz Valentino haute couture na wiosnę lato 2020. Na przekór modzie królowały w nim nie tylko bujne formy, ale i doskonale przylegające do ciała gorsety, jakby były szyte bezpośrednio na ciele modelek.

Pierpaolo Picciolo dał się ponieść wyobraźni i na podium wyniósł spódnicę, bawiąc się jej formą. W wieczorowej linii widzieliśmy kroje rybki, rozkloszowane a’la dzwon oraz zaprojektowane na kształt kwiatów. To propozycje doskonałe na czerwone dywany. Pośród kreacji uwagę zwróciły także fioletowe spodnie urozmaicone kokardą i koszulą poszerzającą ramiona. Wiązanie na wysokości talii przypomniało stylizację Marilyn Monroe z filmu „Mężczyźni wolą blondynki”.

POLECAMY: VALENTINO – POKAZ HAUTE COUTURE WIOSNA LATO 2019

Odkryjcie z Nami świat inspiracji Valentino i feerię niezwykłych, intensywnych barw na pokazie haute couture wiosna lato 2020.


Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

100 LAT CHANEL N°5

tagi: Valentino | pokaz mody | wiosna lato 2020 | TRENDY |

podobne artykuły