PL / EN
ELIE SAAB HAUTE COUTURE WIOSNA LATO 2020

ELIE SAAB HAUTE COUTURE WIOSNA LATO 2020

Królewskie inspiracje na pokazie!

 

Romantyczne, wykwintne formy i tkaniny, połysk w szlachetnym wydaniu oraz meksykańskie inspiracje – odkryjcie trendy na pokazie Elie Saab haute couture wiosna lato 2020!

ELIE SAAB – INSPIRACJE HAUTE COUTURE WIOSNA LATO 2020

W tym sezonie Elie Saab oczarował widzów królewskim przepychem, romantycznymi aplikacjami oraz cekinowym błyskiem. Pokaz mody haute couture wiosna lato 2020 stał się sceną, na której zaprezentowano wyjątkowe suknie w stylu współczesnej księżniczki. Długie do ziemi kreacje uzupełniono bufami w klimacie power dressing, dodając stylizacjom sznytu na miarę lat 80.

Cekinowa sukienka z tiulem - Elie Saab, haute couture wiosna lato 2020 (fot. East News)

ELIE SAAB – KOLEKCJA HAUTE COUTURE WIOSNA LATO 2020

Kolekcja Elie Saab haute couture wiosna lato 2020 doskonale oddała romantyczną naturę współczesnych kobiet. Na wybiegu modelki zachwyciły w długich sukniach zanurzonych w kolorze nude. Cielisty odcień stał się formą wyrażenia zmysłowości w dyskretny, ale efektowny sposób. Wieczorowe modele mieniące się cekinami ozdobiły bufiaste rękawy z tiulu oraz pierzasty dół. Talię zarysowała aksamitna miodowa wstążka, dodająca sylwetce ultra dziewczęcości. Kobiety uwielbiające eksponować nogi mogły zwrócić uwagę na mini sukienki z trenem. Posypane złotem i dekorowane haftami stanowiły ukłon w stronę świata Orientu.

Wiodącym trendem okazała się zabawa formą, tak więc na zasadzie kontrastu, jedno ramię ozdobiono bufką, by drugie zostało wyeksponowane za pomocą skośnej linii. Romantycznym akcentem kolekcji były transparentne wstawki, perlisty róż oraz czysty błękit.

POLECAMY: ELIE SAAB – POKAZ HAUTE COUTURE WIOSNA LATO 2019

W galerii zdjęć prezentujemy wszystkie sylwetki z lirycznego i królewskiego pokazu Elie Saab haute couture wiosna lato 2020.


video

CHANEL - POKAZ WIOSNA LATO 2022

tagi: Elie Saab | pokaz mody | wiosna lato 2020 | TRENDY |

podobne artykuły