PL / EN
TOM FORD - WIOSNA LATO 2018

TOM FORD - WIOSNA LATO 2018

Śmiało, seksownie i efektownie, czyli Tom Ford w najlepszym stylu.

NYFW: TOM FORD SS18

F jak Fabulous to nie tylko nazwa niegrzecznych, nieco kiczowatych perfum, które dotarły do gości wraz z zaproszeniami na show z kolekcją SS18 w roli głównej. Dla Toma Forda, owa bajeczność to standard życia, do której kiedyś aspirował, a dziś niczego już mu do niej nie brakuje.

Pokaz mody odbył się w środę wieczorem, uruchamiając falę spektakularnych eventów zapowiadających sezon wiosna lato 2018, które zobaczymy podczas nowojorskiego tygodnia mody. Miejsce i oprawa wybiegu w Park Avenue Armory przypominały Forda z czasów, kiedy tworzył pierwsze kolekcje pod szyldem Yves Saint Laurent. Listę gości przepełniły nazwiska aktorów, artystów, influencerów najwyższychlotów, a także modelek jego generacji. Wśród publiczności miejsce dla siebie znalazła również sama Kim Kardashian.

POLECAMY: TRENDY W MODZIE NA SEZON WIOSNA LATO 2018 (WGSN)

POKAZ MODY: TOM FORD WIOSNA LATO 2018

Sylwetki, które zalały wybieg to również klasyczny Ford, z wkalkulowaną w DNA marki dekadencją i umiejętnym lawirowaniem pomiędzy sportowym a biznesowym strojem. Mieszkałem w Los Angeles – tam w ciągu dnia ludzie noszą zwykłe, sportowe rzeczy, po czym zmieniają je na iście wieczorowe kreacje, skomentował projektant. Tak kolekcja miała być luksusowa. Moja kobieta od zawsze była seksowna. Jeśli zdarza Ci się założyć skórzane spodnie, a na górze masz samo bikini, to właśnie o to mi chodziło, dodał.

Zobaczcie wszystkie sylwetki z pokazu Tom Ford RTW wiosna lato 2018, które zaprezentował podczas tegorocznego New York Fashion Week!

video

VERSACE JESIEŃ ZIMA 2020/21

tagi: TOM FORD | WIOSNA LATO 2018 | POKAZ MODY | NYFW |

podobne artykuły