PL / EN
SONIA RYKIEL – POKAZ WIOSNA LATO 2019

SONIA RYKIEL – POKAZ WIOSNA LATO 2019

Casting do pokazu odzwierciedlił ideę prawdziwego życia i rodziny – z matkami, ojcami, dziećmi, a nawet szczeniakami.

 

SONIA RYKIEL - KOLEKCJA WIOSNA LATO 2019

Można powiedzieć, że na sezon wiosna lato 2019 koncept mody ulicznej według domu mody Sonia Rykiel zyskał całkowicie nowy wymiar. Dlaczego? Pokaz kolekcji SS19 odbył się na nowo nazwanej - Allée Sonia Rykiel - części bulwaru Raspail, rzut beretem od miejsca, gdzie przez lata mieszkała i tworzyła ikoniczna założycielka francuskiej marki.

W towarzystwie Nathalie Rykiel, tuż przed rozpoczęciem show tablicę odsłoniła burmistrz Paryża, Anne Hidalgo. To miejsce, gdzie co niedzielę odbywa się targ z organiczną żywnością, którego wielko fanką jest dyrektor kreatywna Julie de Libran, a jej nowa kolekcja również stawia na przyjazne naszej planecie materiały. To miejsce oddaje sens odpowiedzialności, którą zawsze czułam jako twórca, producent i matka, skomentowała Libran, opisując linię słowami Sunday rules dressing (pol. Zasady niedzielnego ubioru).

SONINASonia Rykiel SS19 (fot. East News)

SONIA RYKIEL RTW SS19

Ducha Soni Rykiel czuć było przede wszystkim w sylwetkach typu off-shoulder, składających się z oversize’owych swetrów, skromnych, męskich dzianin oraz pasków. Z kolei ciemne, pełne opływowych cięć i wycięć looki otwierające pokaz dały znać o zadziornym DNA, z którego znany był w przeszłości francuski brand. Rodzinna moda uliczna? Casting do pokazu odzwierciedlił ideę prawdziwego życia – z mamami, ojcami, dziećmi, a nawet szczeniakami w roli głównej. Zobaczcie!

wideo: Sonia Rykiel Spring Summer 2019 (Youtube)

POLECAMY: SONIA RYKIEL HAUTE COUTURE - KOLEKCJA AW18/19

video

TOP 10 FILMÓW MODOWYCH

tagi: Sonia Rykiel | wiosna lato 2019 | TRENDY |

podobne artykuły