Logotyp serwisu lamode.info
RUSZA CASTING DO ELITE MODEL LOOK POLSKA 2011

RUSZA CASTING DO ELITE MODEL LOOK POLSKA 2011

7 maja, w Galerii Mokotów odbędzie się pierwszy w tym roku casting do konkursu Schwarzkopf Elite Model Look Polska 2011. Dowiedz się więcej!

7 maja, w warszawskiej Galerii Mokotów od godziny 11:00 do 18:00 międzynarodowi scouci agencji Elite będą wybierać dziewczęta marzące o zawodzie modelki, które wraz z internetowymi kandydatkami zakwalifikują się do finału i pojadą na Elite Model School. Event Elite – to nie tylko casting, ale również dzień piękna i urody, w którym może uczestniczyć każda kobieta chcąca zaczerpnąć wiedzy z zakresu stylizacji, modelingu czy też sposobów pielęgnacji.

 

Do konkursu Elite Model Look Polska mogą przystąpić dziewczęta w wieku 14 - 22 lata. Sobotni casting będzie okazją dla przyszłych modelek, aby spotkać się osobiście ze scoutami z agencji Elite, zaprezentować swoje umiejętności oraz wysłuchać profesjonalnych porad mających na celu pomoc w odniesieniu sukcesu w zawodzie modelki.

 

Elite przygotowało również niespodziankę dla wszystkich pań, które pojawią się tego dnia na evencie. Sztab ekspertów z dziedziny pielęgnacji, stylizacji oraz mody będzie udzielał informacji na temat obowiązujących trendów i sposobów dbania o urodę.

 

 

tagi: kariera | modelka | Elite Model Look |

podobne artykuły