Logotyp serwisu lamode.info
COMPLETE IMAGE CONSULTING SZUKA PERSONAL SHOPPERÓW

COMPLETE IMAGE CONSULTING SZUKA PERSONAL SHOPPERÓW

Firma zajmująca się profesjonalnym doradztwem z zakresu kreowania wizerunku, stylizacji, etykiety biznesu i dress code, poszukuje osób na stanowisko - Personal Shopper. Sprawdź szczegóły!

Complete Image Consulting, firma o ugruntowanej pozycji rynkowej, zajmująca się profesjonalnym doradztwem z zakresu kreowania wizerunku, stylizacji, etykiety biznesu i dress code, poszukuje osób (na stałe lub do współpracy przy pojedynczych projektach) na stanowisko - Personal Shopper.

 

Od kandydatów oczekujemy doświadczenia w pracy z klientami w zakresie zasad stylizacji, doboru garderoby, weryfikacji szafy, zakupów, zorientowania w aktualnych tendencjach w modzie, wysokiej kultury osobistej, otwartego usposobienia oraz znajomości języka angielskiego. Oferujemy pracę pełną wyzwań w młodym i dynamicznym zespole ludzi, możliwość wyjazdów do największych stolic mody, a także duże pole do zawodowego rozwoju.

 

Jeśli uważasz, że ta oferta jest dla Ciebie, prześlij swoje CV oraz list motywacyjny na adres:  a.tanter@complete.net.pl

 

Complete Image Consulting skontaktuje się tylko z wybranymi osobami.

tagi: kariera | praca | ogłoszenie | Complete Image Consulting |

podobne artykuły