Logotyp serwisu lamode.info
KOLEJNA EDYCJA KONKURSU ELITE MODEL LOOK POLSKA

KOLEJNA EDYCJA KONKURSU ELITE MODEL LOOK POLSKA

Pierwsze z cyklu castingi – warszawski i łódzki już za nami. Teraz czas na młode modelki z innych polskich miast!

Przez cały maj, aż do 4 czerwca można brać udział w konkursie Schwarzkopf Elite Model Look Polska 2011. Pierwsze castingi miały miejsce w Warszawie oraz Łodzi. Wszystkie młode dziewczyny między 14 a 22 rokiem życia będą miały jeszcze niejedną szansę spotkania się z przedstawicielami największej agencji świata – Elite. Odbędą się kolejne cztery tradycyjne castingi, organizowane w dużych miastach:

14 maja w Katowicach w Silesia City Center,

21 maja w Gdańsku w Galerii Bałtyckiej,

22 maja w Bydgoszczy w Domu Mody Drukarnia,

4 czerwca w Krakowie Galerii Plaza.

 

Dziewczyny zakwalifikowane do konkursu będą walczyć o niebagatelną nagrodę główną, którą będzie kontrakt o łącznej sumie 1 miliona dolarów oraz nawiązanie 3-letniej współpracy z Agencją Elite. Zadanie nie jest łatwe, ponieważ konkurs Elite jak co roku ma zasięg światowy.

 

tl_files/info/kariera/RUSZA CASTING DO ELITE MODEL LOOK POLSKA 2011/strona glowna konkursu_visual.JPG

fot. materiały prasowe

 

Oprócz naboru, wskazane dni będą obfitowały w wiele atrakcji. Na podobieństwo pierwszego tegorocznego spotkania w warszawskiej Galerii Mokotów, we wszystkich sześciu punktach Strefy Elite będzie można skorzystać z darmowych rad ekspertów Schwarzkopf z dziedziny pielęgnacji i stylizacji włosów. Specjaliści przygotują też porady z dziedziny mody i modelingu.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

tagi: kariera | modelka | Elite Model Look |

podobne artykuły