PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
RETAIL MARKETING FORUM CZYLI MARKETING W DETALU

RETAIL MARKETING FORUM CZYLI MARKETING W DETALU

Już po raz czwarty przedstawiciele handlu detalicznego z branż lifestylowych spotkają się na corocznym Forum Marketingu w Handlu Detalicznym. Poznaj szczegóły!

Retail Marketing Forum odbędzie się 14. września w Business Centre Club w Warszawie. Celem Forum jest przekazanie jego uczestnikom najnowszej wiedzy z zakresu wykorzystania najbardziej skutecznych narzędzi marketingowych w celu pozyskania klientów w handlu detalicznym.

 

W programie forum znalazły się wykłady na następujące tematy: „Segmentacja odbiorców” (Maciej Górski, Getresponse), „Skuteczne budowanie lojalności klientów” (Renata Turska, Loycon), „Komunikacja w miejscu sprzedaży” (Jacek Kotarbiński, POPAI), „Rynek centrów handlowych” (Dagmara Filipiak, Jones Lang Lasalle), „Trendy w Visual Merchandisingu” (MarekBorowinski.com), „Czy internet może przyciągnąć klientów do salonów sprzedaży” (Przemysław Fura, OPEN and Partners), „Pozyskiwanie klientów dzięki skutecznym akcjom promocyjnym” (Jerzy Osika, Promedia). Spotkaniu Retail Marketing Forum będzie towarzyszyła też część wystawiennicza, gdzie zaprezentują się firmy z ofertą dla retailu.

 

Więcej informacji i szczegółowy program na stronie organizatora.

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Retail Marketing Forum | Wydawnictwo Promedia | targi | rynek |

podobne artykuły