PL / EN
#RESERVEDFORXMAS - POLSKA MARKA ZAPRASZA DO KAMPANII PLEJADĘ GWIAZD

#RESERVEDFORXMAS - POLSKA MARKA ZAPRASZA DO KAMPANII PLEJADĘ GWIAZD

Adwoa Aboah, Jourdan Dunn, Irina Shayk, Zuzanna Bijoch, Marta Dyks i wiele innych - musicie to zobaczyć!

Radosna atmosfera, piękne kobiety i ubrania? W świątecznej kampanii Reserved, Reserved for Christmas, pojawiły się gwiazdy światowego formatu: Adwoa Aboah, Jourdan Dunn, Irina Shayk oraz Jon Kortajarena.

ŚWIĄTECZNA KAMPANIA RESERVED 2017

Do czterech modelek dołączył team dziesięciu influencerów z Polski , Niemiec, Anglii i Rosji, którzy spotkali się podczas zdjęć w Londynie, gdzie polska marka odzieżowa otworzyła niedawno swój pierwszy sklep. Wśród z nich znaleźli się Zuzanna Bijoch, Marta Dyks, Borys Starosz, Bonnie Strange, Swantje Wondermann, Kosta Williams, Marcus Butler, Patricia Manfield oraz Diana Korkunova i Karina Istomina.

gwiazdyBackstage kampanii Reserved for Christmas (fot. materiały prasowe/Bart Pogoda)

ŚWIATOWE GWIAZDY W KAMPANII RESERVED

Reżyserem filmu reklamowego był Gordon von Steiner, człowiek stojący poprzednio za produkcjami modowymi dla Louis Vuitton, Chanel, Prady i Diora. Zdjęcia i wideo mają podobny charakter do jesienno-zimowej kampanii z Kate Moss, która celebrowała pojawienie się Reserved na brytyjskim rynku.

POLECAMY: RESERVED OTWIERA SALON PRZY OXFORD STREET

Cyfrowa it-girl Patricia Mansfield i gwiazda Youtube’a Marcus Butler składają usta w rytm klasycznych świątecznych hitów pośród gangu modelek, pokazując tzw. partywear marki pomiędzy tanecznymi ruchami.

GWIAZDYBackstage kampanii Reserved for Christmas (fot. materiały prasowe/Bart Pogoda)

RESERVED: ROZWÓJ NA GLOBALNĄ SKALĘ

To niezwykle ważne dla marki, że najnowsza kampania świętuje zmieniający się kształt całego świata mody, w którym konsumenci czerpią jednocześnie inspiracje od modelek, jak i influencerów. Zaproszenie do udziału ich wszystkich było kluczowe dla Reserved, skomentowała Monika Kapłan, globalny dyrektor marketingu marki.

Kolekcja Reserved for Christmas pojawiła się w sklepach i na stronie internetowej marki 20 listopada. Zobaczcie, jak gwiazda najnowszej okładki magazynu Vogue, Adwoa Aboah, oraz Jourdan Dunn nadają tym przystępnym cenowo, imprezowo-eleganckim rzeczom londyńskiej klasy i nonszalancji.

Reżyser: Gordon von Steiner

Backstage/kadry z planu filmowego: Bart Pogoda

Fashion stylist: Karen Langley

video

VALENTINO JESIEŃ ZIMA 2020/21

tagi: kampania | news | Reserved |

podobne artykuły