PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
RESERVED PRZY OXFORD STREET: O CO CAŁE ZAMIESZANIE?

RESERVED PRZY OXFORD STREET: O CO CAŁE ZAMIESZANIE?

Salon polskiej marki otworzył swoje drzwi w Londynie - przeczytajcie!

W środę 6 września br. przy jednej z najpopularniejszych ulic handlowych w Londynie, 252 Oxford Street, drzwi otworzył salon polskiej marki Reserved, należącej do grupy odzieżowej LPP. Obecnie Reserved eksportuje odzież na 18 zagranicznych rynków, dystrybuując ją w 450 sklepach. I ekspansja ta zdaje się co raz bardziej nasilać: na czele kampanii jesień zima 2017 stanęła Kate Moss, która przecięła metaforyczną wstęgę podczas inauguracyjnej imprezy w brytyjskiej stolicy mody.

RESERVED OTWIERA SALON W LONDYNIE

Czego mogą spodziewać się klienci z Wysp od polskiej marki? Osadzonych w trendach, przystępnych cenowo kolekcji, które odświeżane są co każde dwa tygodnie, aby trzymać rękę na pulsie przemysłu modowego. Lookbook kolekcji AW 17 to przede wszystkim ubrania łączące w sobie elementy sportu i streetwearu, rzeczy do pracy, klasyczne propozycje z dżinsu i wyróżniające się akcesoria – botki ze skarpecianą cholewką, czy futrzane szaliki.

POLECAMY: PIERWSZA KAMPANIA ARKET - ZOBACZCIE ZDJĘCIA

RESERVED: EKSPANSJA POLSKIEJ MARKI ZA GRANICĘ

Kampania jesień zima 2017 - 15 czarno-białych zdjęć autorstwa Daniela Jacksona, pozwoliły Kate Moss na dodanie rzeczom Reserved londyńskiego błysku z nutą powagi i nonszalancji. Jej rock’n’rollowa estetyka idzie w parze z proponowanymi przez markę skórzanymi kurtkami, przy których widnieją konkurencyjne wśród high-streetowych brandów metki. To podwójne zwycięstwo dla Reserved - firmy, której korzenie sięgają post komunistycznej Polski. 

Wykorzystując znane wszystkim czasy przed roki ’89, kiedy sklepowe półki straszyły pustkami, a dostęp do zagranicznej odzieży był ograniczony, w 1991 roku ta rodzinna firma postanowiła otworzyć mały sklep z ubraniami o powierzchni zaledwie dwudziestu metrów kwadratowych. To jego właśnie siedem lat później przemianowano na Reserved. Dziś, patrząc na zyski marki, dj’a i grupę taneczną, która towarzyszyła Moss podczas środowego wydarzenia, trzeba przyznać, że polski brand idzie w świat.

RESERVED PRZY OXFORD STREET

Marek Piechocki, CEO marki, skomentował: Otwarcie salonu Reserved to dla nas bardzo ważny moment. Londyn to stolica mody i obecność tutaj, w tak prestiżowej lokalizacji, to kolejny krok w budowaniu wizerunku marki na świecie.

Zobaczcie zdjęcia z otwarcia pierwszego salonu Reserved w Londynie w galerii poniżej!

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: LPP | NEWS | Reserved |

podobne artykuły