PL / EN
MUST-HAVE KAŻDEJ KOBIETY: ILUSTROWANY PRZEWODNIK INTIMISSIMI

MUST-HAVE KAŻDEJ KOBIETY: ILUSTROWANY PRZEWODNIK INTIMISSIMI

Intimissimi Every Wear Book to kieszonkowe vademecum każdej z nas. Zobaczcie!

Intimissimi Every Wear Book to przewodnik, którego szuka każda kobieta. To odpowiedź na pytania: co jeszcze mogę zestawić z bielizną? Który materiał wybrać? Jak zachowują się naturalne tkaniny w porównaniu z syntetycznymi? 

INTIMISSIMI EVERY WEAR BOOK

Można określić go jako kieszonkowe vademecum ilustrujące i opisujące, jak materiały układają i zachowują się w kontakcie z naszą skórą, a także stopień komfortu, który zapewniają. Wykonane z nich produkty Intimisismi z linii basic, w tym tak kultowe klasyki jak topy, kamizelki czy dzianinowe bluzki, nosimy w parze z bielizną. Modele zaprezentowane w Intimissimi Every Wear Book są wykonane z niezwykłą starannością i dbałością o najwyższą jakość materiałów, wśród których odkryjemy jedwab, specjalną mieszankę wełny i jedwabiu, połączenie miękkiego kaszmiru i modalu, romantyczną koronkę, bawełnę Supima czy mikrofibrę.

ILUSTROWANY PRZEWODNIK INTIMISSIMI

Intimissimi wyznaje zasadę, że prawdziwe piękno płynie z wnętrza. Z tą filozofią utożsamia się również Irina Shayk – piękna muza włoskiej marki. Najnowsza kampania Intimissimi z jej udziałem celebruje współczesne oblicza kobiecości, ich czar oraz dumę, zgodnie z głównym hasłem #insideandout. Teraz mamy okazję podziwiać Irinę Shayk jako twarz Intimissimi Every Wear Book. Stylowy przewodnik marki wyznacza nowy sposób postrzegania kobiecej sylwetki i jej piękna.

IRINA SHAYK TWARZĄ KAMPANII INTIMISSIMI 

Za obiektywem, podczas wyjątkowej sesji zdjęciowej wykonanej metodą fotografii analogowej, stanął młody fotograf Rowan Papier. Posiada on niezwykły talent tworzenia zdjęć, których esencją jest nasycenie obrazu oraz rozpoznawalna na pierwszy rzut oka elegancja. „Spytałem o możliwość sfotografowania Iriny używając negatywu, w naturalnym świetle, zmniejszając retusz do absolutnego minimum. Zdjęcia są szczere. Niosą za sobą spokój, który świetnie pasuje do konceptu stojącego za kolekcją – elementy, które można nosić zawsze, jak gdyby były drugą skórą” – podsumowuje artysta. 

POLECAMY: KULTOWA KURTKA LEVI'S MA JUŻ 50 LAT

INTIMISSIMI: PRODUKTY Z LINII BASIC

Również modelka podkreśla naturalność sesji, idealnie oddającej koncept #insideandout: Rowan to jeden z najbardziej utalentowanych fotografów, których znam (...). Potrafi wydobyć ze mnie coś, czego nie potrafi żaden inny fotograf. W tym projekcie sportretował mnie w bardzo autentyczny i intymny sposób, pokazując  zrelaksowaną i wrażliwą stronę mojej osobowości. Uchwycił prawdziwą mnie.

Intimissimi Every Wear Book będzie dostępny w sklepach od października. Zdobądź swój egzemplarz!

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: BIELIZNA | PRZEWODNIK | INTIMISSIMI | IRINA SHAYK |

podobne artykuły