PL / EN
RALPH LAUREN – POKAZ WIOSNA LATO 2019

RALPH LAUREN – POKAZ WIOSNA LATO 2019

Tak amerykański projektant świętował 50-lecie swojej marki!

Otoczenie efektownego Bethesda Terrace w Central Parku, pierwszy rząd zapełniony takimi osobistościami, jak Hillary Clinton, Oprah i Calvin Klein, 5 linii  zawartych w jednym pokazie – tak Ralph Lauren świętował 50-lecie swojej marki.

PORÓWNAJ: RALPH LAUREN - POKAZ JESIEŃ ZIMA 2018/19

RALPH LAUREN WIOSNA LATO 2019

Nieustanną inspiracją Ralph Laurena pozostaje Nowy Jork. Nie inaczej było tym razem – teraz jednak z naciskiem na fakt, że właśnie tu swój początek miała jego marka. „Z okazji 50. rocznicy chciałem stworzyć i podzielić się doświadczeniem z pokazów, które jest bardzo osobiste i podsumowaniem stylu, w który zawsze wierzyłem: autentycznym i na zawsze w miejscu tak nowojorskim i szczególnym dla mnie – Central Parku” – mówił Ralph Lauren.

Ralph Lauren na finale pokazu wiosna lato 2019 (fot. East News)

Na wybiegu mogliśmy zobaczyć pięć kolekcji: damską, męską, męską Double RL oraz damską i dziecięcą Polo Ralph Lauren. Wszystkie propozycje były ponadczasowe, skupione nie na obecnych trendach, a kultowym stylu amerykańskiej marki. W kobiecych propozycjach rządził minimalistyczny luksus oraz sportowy szyk, zaś w męskich – casualowy funkcjonalizm oraz klasyczne krawiectwo.

Wszystkie sylwetki z pokazu marki Ralph Lauren na sezon wiosna lato 2019 znajdziecie w galerii.

video

KAMELIA - KWIAT CHANEL

tagi: wiosna lato 2019 | pokaz mody | RALPH LAUREN |

podobne artykuły