PL / EN
RALPH LAUREN - POKAZ JESIEŃ-ZIMA 2019/2020

RALPH LAUREN - POKAZ JESIEŃ-ZIMA 2019/2020

Projektant przeniósł gości na plan filmowy z lat dwudziestych.

Pokaz marki Ralph Lauren na jesień-zimę 2019/2020, odbył się w ekstrawaganckim ,,Ralph’s Club” przywołującym epokę jazzu. Zaproszeni mogli poczuć się, zupełnie jak w Nowym Jorku lat 20. Eleganckie wnętrze sali na Wall Street i muzyka na żywo, stały się doskonałym tłem dla kolekcji projektanta.

RALPH LAUREN – POKAZ JESIEŃ-ZIMA 2019/2020
W kolekcji kluczową sylwetką stał się Le Smoking pochodzący od Yves’a Saint Laurenta. Ralph Lauren zaprezentował go w kilku wariantach, obok eleganckiej czerni i bieli - pojawiły się satynowe smokingi w kolorze czerwonym, niebieskim i żółtym. Te same kolory, pojawiają się w dalszej części pod postacią szlachetnych sukni, aksamitnego kombinezonu, smokingowych marynarek czy futrzanej etoli. Niemal każdy wariant smokingu, zdobiła satynowa lub aksamitna mucha o różnych proporcjach.

Co jeszcze zaproponował amerykański projektant? Bogate suknie w różnych postaciach - cekinową z haftem ,,Martini Bear”, pokrytą koralikami zwieńczoną piórami i zestawioną z bomber jacket czy smoking w kolorach cytryny i czerni jako dwuczęściowa suknia wieczorowa. Wśród dodatków obok klasycznej muchy znalazły się: sięgające ponad łokieć wieczorowe rękawiczki, wąskie lakierowane paski czy czarne puzderka ze złotymi okuciami.

Kolekcja Ralpha Laurena na jesień-zimę 2019/2020 jest wyrazem szlachetnego krawiectwa, na które składają się najwyższej klasy tkaniny. To wyrażenie nowoczesności, a zarazem hołd dla wieczności elegancji i cravate noire.

POLECAMY: TOM FORD POKAZ WIOSNA LATO 2020

smoking-ealph

Smoking w interpretacji Ralpha Laurena (fot. East News)

W galerii poniżej, prezentujemy wszystkie sylwetki z pokazu Ralpha Laurena na jesień-zimę 2019/2020!

video

CHANEL - POKAZ WIOSNA LATO 2022

tagi: pokaz mody | jesień zima 2019/2020 | TRENDY | RALPH LAUREN |

podobne artykuły