PL / EN
TOM FORD – POKAZ WIOSNA LATO 2020

TOM FORD – POKAZ WIOSNA LATO 2020

Zmysłowa moda i sportowy sznyt, czyli powrót do idei z lat 90.

Tom Ford na wiosenno-letni pokaz mody 2020 zaprosił gości do metra. Za pomocą zmysłowych stylizacji przypomniał o swoich korzeniach i o tym, co wyróżnia Amerykę w modzie. Czyli o swobodzie wymieszanej z nieco sportowym stylem w luksusowym wydaniu. Zobaczcie sami!

TOM FORD – POKAZ KOLEKCJI WIOSNA LATO 2020

Tom Ford zaproponował power dressing we współczesnym wydaniu. Urozmaicony blaskiem, krótkimi i dopasowanymi fasonami ubrań, stanowił główny punkt programu. Na wybiegu modelki pojawiły się w połyskliwych marynarkach zestawionych z koszulkami i sportowymi spodenkami. Nie zabrakło także cielistych, powłóczystych sukienek połączonych dla odmiany z czapką besjbolówką. W ten sposób moda zyskała lekki, niezobowiązujący i nieco chłopięcy wymiar.

Na pokazie Toma Forda wiosna lato 2020 nie było także żadnych ograniczeń. Biustonosze noszono solo do eleganckich spodni w kant i płaszczy, sprawiając, że outfit nawiązywał zarówno do biurowych, jak i dyskotekowych projektów. W sferze damsko-męskiej widzieliśmy także total looki w najmodniejszych odcieniach tego sezonu tj. mleczno-beżowym, jasno-niebieskim, śmietankowym czy pudrowym. Sportowy sznyt wyraziły także detale, takie jak sznurowania przy bluzkach, eksponujące ciało, które doskonale wpisały się w miejsko-plażowy look.

POLECAMY: TOM FORD – JESIEŃ ZIMA 2019/20 

Tom Ford - pokaz kolekcji wiosna lato 2020 (fot. East News)

W galerii zdjęć zobaczycie wszystkie sylwetki z pokazu Toma Forda na wiosnę lato 2020, zapowiadające nowe trendy sezonu.

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Tom Ford | pokaz mody | wiosna lato 2020 |

podobne artykuły