PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
RALPH & RUSSO HAUTE COUTURE JESIEŃ ZIMA 2019/20

RALPH & RUSSO HAUTE COUTURE JESIEŃ ZIMA 2019/20

Colour blocking i perłowa poświata w modzie. 

Perłowe stylizacje, śnieżna biel i pudrowe suknie z tiulu - odkryjecie trendy na pokazie Ralph & Russo haute couture jesień zima 2019/20! 

RALPH & RUSSO - KOLEKCJA HAUTE COUTURE JESIEŃ ZIMA 2019/20

Szlachetna kolekcja Ralph & Russo bazuje na subtelnych, perłowych bluzkach oraz spodniach z lejącej się tkaniny. Została zanurzona w śnieżnym odcieniu bieli i pudru, symbolizując delikatność i elegancję skrywaną pod prostymi formami tj. spodniami w kant czy doskonale skrojonymi marynarkami. Dostojność formy ukazano za sprawą jedwabnych tkanin z marszczeniem, nawiązujących do antycznych inspiracji.

Podczas pokazu zachwyciły także balowe suknie wykonane z romantycznego tiulu oraz krótkie, haftowane mini modele z fuksjowymi akcentami. Przy projektach pojawiły się fantazyjne wiązania przy szyi, a rękawy dekorowały bufy. Zmysłowe oraz ultra dziewczęce dekolty urozmaicono o wstążki. Aplikacje z pereł w formie opaski stały się propozycją dla współczesnych księżniczek

Różowa sukienka - Ralph & Russo haute couture jesień zima 2019/20 (fot. East News)

POLECAMY: RALPH & RUSSO - POKAZ KOLEKCJI JESIEŃ ZIMA 2018/19

W galerii prezentujemy wszystkie sylwetki na pokazie Ralph & Russo haute couture jesień zima 2019/20. Odkryjcie śnieżne i perłowe projekty, w których wystąpiły modelki.

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Ralph & Russo | jesień zima 2019/20 | pokaz mody | TRENDY |

podobne artykuły