PL / EN
ARMANI PRIVÉ HAUTE COUTURE JESIEŃ ZIMA 2019/20

ARMANI PRIVÉ HAUTE COUTURE JESIEŃ ZIMA 2019/20

Powrót sukienek w grochy! 

Finezyjny pokaz Armani Privé haute couture obfitował w bajkowe toczki, grochy zdobiące tiulowe sukienki oraz jedwabne wiązania. Zobaczcie sami!

ARMANI PRIVÉ - KOLEKCJA HAUTE COUTURE JESIEŃ ZIMA 2019/20

Baśniowe motywy stanowiły główny motyw przewodni moodboardu w kolekcji Armani Privé. Tiulowe, lekkie jak piórko spódnice ozdobiły grochy zarówno w mikro postaci, jak i dużych kropek przy balowym spodzie. Fantazyjny deseń pokrył także jedwabne spodnie w bieliźnianym stylu dopasowane do aksamitnej marynarki z białym kołnierzem. Moda w interpretacji Armani Privé zyskała ponownie retro wymiar w postaci futrzanych okryć wierzchnich i dodatków.

Armani Prive - kolory na pokazie haute couture jesień zima 2019/20 (fot. East News)

Stylizacje na wybiegu Armani Privé nawiązywały m.in. do kostiumów „Alicji w Krainie Czarów”. Modelki maszerowały więc w pudrowych sukienkach z wstążkami i toczkami, lśniących wirujących w ruchu spodniach, ukazując całe spektrum pastelowych i perłowych barw. Delikatne odcienie różu, błękitu i seledynu, przypominające watę cukrową zagościły na wielowarstwowych sukniach z falbanami. Jednym z najpopularniejszych akcentów stały się haftowane aplikacje w formie kwiatów, dekoracyjne wstążki zamiast paska oraz motywy siatki, zmysłowo eksponujące sylwetkę. Lekka i romantyczna odsłona stanowiła ukłon w stronę subtelnego piękna. Tym samym kolekcję zdefiniowały słowa, takie jak „finezja” oraz „eteryczność”.

POLECAMY: ARMANI PRIVÉ HAUTE COUTURE JESIEŃ ZIMA 2018/19

W galerii prezentujemy kolekcję Armani Privé, w której królowały bajkowe kształty, doskonale skrojone marynarki i opływające ciało tkaniny.

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Armani | jesień zima 2019/20 | pokaz mody | TRENDY |

podobne artykuły