PL / EN
MARC JACOBS – POKAZ WIOSNA LATO 2020

MARC JACOBS – POKAZ WIOSNA LATO 2020

Fantazja na wybiegu, czyli kolorowe smokingi i kapelusze.

Radość, ekspresja, promowanie różnorodności na wybiegu i fantazja – tak wyglądał pokaz Marca Jacobsa na wiosnę lato 2020. Zobaczcie sami!

MARC JACOBS – INSPIRACJE NA POKAZIE WIOSNA LATO 2020

Najpierw zaskoczyła aranżacja na wiosenno-letnim pokazie Marca Jacobsa 2020. Na wybiegu ustawiono 193 białe krzesła w klimacie vintage, by następnie goście mogli posłuchać utworu muzycznego „Dream a Little Dream of Me”. Pokaz w nawiązaniu do tytułu piosenki był jak marzenie. Radosny, bo przepełniony feerią barw, fantazyjnymi dodatkami oraz bajkowym, przerysowanym makijażem, sprawił, że poczuliśmy się jak w Krainie Czarów. „To wyraz celebracji życia, radości, równości, indywidualizmu, optymizmu, szczęścia, marzeń i nieodkrytej przyszłości” – podsumował amerykański projektant mody.

Marc Jacobs - pokaz wiosna lato 2020 (fot. East News)

MARC JACOBS – POKAZ KOLEKCJI WIOSNA LATO 2020

W pełnej optymizmu kolekcji Marca Jacobsa na wiosnę lato 2020, nie zabrakło żółtych, damskich smokingów urozmaiconych kapeluszem z dużym rondem. Pomarańczowe sukienki z wdzięcznym kołnierzykiem ozdobiono motywami kwiatów, dzięki czemu linia stała się ultra dziewczęca i zabawna. Projektant swój kunszt pokazał na baśniowych wariantach przypominających bukiet. W ten sposób nawiązał także do wysokiej mody. Marc Jacobs nie zapomniał oddać hołdu twórczości Karla Lagerfelda. Na nowo zinterpretował tweedowe garsonki z apaszką i okularami XXL. Całość zyskała nieco babciny wymiar. Stylizacje urozmaiciły także cylindry i kolorowe spodnie z podwyższoną talią, nawiązujące do cyrku. Ponadto, na wybiegu królowały kowbojskie trendy wyrażone za pomocą sztruksu i denimu oraz nakryć głowy inspirowanych Dzikim Zachodem.

ZOBACZCIE TEŻ: MARC JACOBS – POKAZ WIOSNA LATO 2019

Więcej sylwetek z pokazu Marca Jacobsa na wiosnę lato 2020 zobaczycie w naszej galerii zdjęć.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

CHANEL - POKAZ WIOSNA LATO 2022

tagi: wiosna lato 2020 | pokaz mody | TRENDY | Marc Jacobs |

podobne artykuły