PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
PULL & BEAR OTWIERA SKLEPY PRZYJAZNE ŚRODOWISKU

PULL & BEAR OTWIERA SKLEPY PRZYJAZNE ŚRODOWISKU

Hiszpański koncern Inditex - właściciel marki Pull&Bear otwiera nowe punkty sprzedaży, które zaprojektowane są zgodnie z nurtem eko. Poznajcie szczegóły projektu Ecologize-Me!

Hiszpańska marka Pull&Bear aktywnie działa w obszarze środowiska i natury. Na początku grudnia otworzyła w Rotterdamie swój flagowy sklep, który  zaprojektowany został zgodnie z nurtem eko.

 

Dzięki nowoczesnej technologii sklep będzie generował o około 30% mniej energii i zużywał około 40% mniej wody, w porównaniu do średniego, rocznego zużycia w konwencjonalnych punktach sprzedaży. Taki wynik pozwala mu aspirować do najważniejszych międzynarodowych wyróżnień w ekologii -  w tym certyfikatu LEED Platinum (Leadership in Energy and Environmental Design). 

 

Otwarcie sklepu w Rotterdamie jest częścią projektu Pull&Bear Ecologize-Me, którego celem jest szerzenie wiedzy na temat środowiska, a także implementacja działań proekologicznych w salonach sprzedaży. Do roku 2020 hiszpański koncern Inditex – właściciel marki – zamierza wprowadzić podobne zasady działania do wszystkich swoich sklepów.

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: eko | Pull&Bear | Inditex | rynek | marka |

podobne artykuły