PL / EN
PRADA - POKAZ JESIEŃ ZIMA 2019/20

PRADA - POKAZ JESIEŃ ZIMA 2019/20

Czyli romantyczno-militarna kolekcja Mucci Prady na nadchodzący sezon.


 

 

Czy to nie jest romantyczne? W świecie Miucci Prady - z pewnością tak. Ale z odrobiną militarnego podtekstu. Słynny włoski dom mody zaprezentował najnowszą kolekcję na jesień i zimę 2019/20 podczas tygodnia mody w Mediolanie.

PRADA - KOLEKCJA JESIEŃ ZIMA 2019/20

Temat przewodni jesiennej kolekcji Prady na 2019 rok? Anatomia Romansu. Pełnego opozycji i stojących w kontrze do siebie uczuć. Miuccia Prada otworzyła pokaz przypominając słowa Karla Lagerfelda, który mawiał, że projektanci mody powinni pracować… i się nie odzywać. Wielokrotnie się nad tym zastanawiałam, ale wierzę, że powinniśmy jednak rozmawiać. Bo modę pyta się o zdanie w wielu tematach: społecznych, politycznych, etycznych.

Kolekcja Prady na jesień 2019 w telegraficznym skrócie pokazała, w czym tkwi skromna kobiecość - czarne sukienki, płaszcze, fasony dopasowane na górze i rozkloszowane na dole. I czym jest radość - wielkie kwiaty 3D na białym materiale, przyczepione do wąskich spódnic. Bo romans ma również w sobie trudne aspekty, zakrawające czasem o militarność (równoważoną lekką koronką). Wszystkie sylwetki z pokazu Prada Fall 2019 znajdziecie w galerii poniżej.

POLECAMY: LANVIN NA JESIEŃ I ZIMĘ 2019/20

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Prada | jesień zima 2019/20 | TRENDY |

podobne artykuły