PL / EN
LANVIN - POKAZ MODY JESIEŃ ZIMA 2019/20

LANVIN - POKAZ MODY JESIEŃ ZIMA 2019/20

To debiutancka kolekcja Bruno Sialelli.

Wiodącym trendem na pokazie Lanvin w sezonie jesień zima 2019/20 była krata, która pokryła ciepłe peleryny i mini spódnice, raz dodające damskiej sylwetce objętości, a przy kolejnej okazji lekkości. Odkryjcie z nami debiutancką kolekcję Bruno Sialelli - eklektyczną i nieco odmłodzoną za sprawą delikatnych pasteli!

LANVIN – KOLEKCJA JESIEŃ ZIMA 2019/20

Sukienki z rozcięciami na wzór peleryn, pudełkowe kurtki z wiązaniem typu wstążka i kombinezony z nieco luźnymi i przydługimi spodniami – takie trendy przewinęły się na pokazie Lanvin jesień zima 2019/20. Na wybiegu sylwetki modelek podkreślono za pomocą krótkich mini spódnic z wełny, które pokrył wzór kraty. Warianty te zestawiono z golfami z dużymi wywijanymi kołnierzami, które zatopiono w subtelnych odcieniach różu. Pokaz stanowił także wyraz inspiracji kulturą antyczną. Nie zabrakło zmysłowych sukienek w greckim stylu – długich, w formie tuby i eksponujących ramiona. Pojawiły się warianty z wiązaniem na szyję, które wykonano ze szlachetnych jedwabi, zdobionych ciągiem starożytnych napisów.

Lanvin - peleryna na pokazie jesień zima 2019/20 (fot. East News)

Intrygującym, stylizacyjnym zabiegiem było umieszczenie szerokiego gorsetowego pasa na wysokości talii, który odcinał się od błękitu koszuli i karmelowych spodni. Dzięki podzieleniu sylwetki na trzy części, luźne fasony  stały się bardziej ultra kobiece. W kwestii okryć wierzchnich królowała deformacja, którą osiągnięto za pomocą naszytych skórzanych skrawków, optycznie poszerzających ramiona. Przed chłodem chroniły natomiast kraciaste, karmelowe peleryny, narzucone na białe sukienki.

POLECAMY: LANVIN - POKAZ JESIEŃ ZIMA 2018/20

W galerii prezentujemy wszystkie sylwetki z pokazu Lanvin na jesień zimę 2019/20.

video

GABRIELLE CHANEL, THE PURSUIT OF PASSION

tagi: Lanvin | pokaz mody | jesień zima 2019/20 | TRENDY |

podobne artykuły