PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
DRIES VAN NOTEN – POKAZ JESIEŃ ZIMA 2019/20

DRIES VAN NOTEN – POKAZ JESIEŃ ZIMA 2019/20

Powrót malowniczych i rustykalnych printów na ubraniach! 

Na sukienkach, marynarkach i płaszczach w jesienno-zimowej kolekcji Dries Van Noten 2019/20 zagościły rustykalne printy, takie jak haftowane kwiaty, symbolizujące ultra dziewczęcość i beztroskość. Zobaczcie cały pokaz marki! 

DRIES VAN NOTEN – KOLEKCJA JESIEŃ ZIMA 2019/20

Na pokazie Dries Van Noten, jesienno-zimowe trendy 2019/20 równie mocno nawiązywały do romantycznych, ultra kobiecych looków, co do męskich sylwetek. Dominowały damskie garnitury z szerokimi spodniami i marynarką zawiązaną w pasie. Dzięki akcentowi, talia modelek została wyraźnie podkreślona. Na szarych, ciepłych płaszczach zagościły dwa rzędy guzików, a okrycia wierzchnie zestawiono z ołówkowymi spódnicami, rajstopami i butami na grubej podeszwie. Połyskliwe koszule noszono przekornie, bo z podciągniętymi rękawami i skórzanymi rękawiczkami. Kobieta w wydaniu Dries Van Noten symbolizowała więc bunt, ale jednocześnie szlachetność i elegancję.

Na wybiegu nawiązano także do mody lat 50., bo klasyczne, proste sukienki ozdobiły baskinki i falbany. Nie zabrakło  rustykalnych trendów, wnoszących do mody romantyzm i ultra dziewczęcość. Satynowe i jedwabne sukienki pokryły haftowane, kolorowe kwiaty, które stanowiły ukłon w stronę wielokulturowości. Wrzosowe, przeciwdeszczowe płaszcze dekorowały malownicze róże, a żółte marynarki ozdobiły szale uformowane na kształt złożonych poduszek.

Dries Van Noten - sylwetki na pokazie jesień zima 2019/20 (fot. East News)

Dzięki barwnym akcentom, kolekcja Dries Van Noten stanowiła sposób na wniesienie radości do jesienno-zimowej garderoby. Wiosenna kolorystyka i printy, na pozór stanowiące opozycyjny kierunek do chroniących przed zimnem dodatków, były doskonałym rozwiązaniem na połączenie dwóch estetyk w jednej stylizacji.

W galerii prezentujemy sylwetki z pokazu Dries Van Noten jesień zima 2019/20, stanowiące pomost pomiędzy damskim i męskim szykiem. 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Dries Van Noten | pokaz mody | jesień zima 2019/20 | TRENDY |

podobne artykuły