PL / EN

BY AGATA TANTER

Autorska strona Agaty Tanter, Redaktor Naczelnej portalu LAMODE.INFO. Wywiady z osobowościami ze świata mody i kultury, street fashion, polecane miejsca, marki i produkty.
PORSCHE EXPERIENCE

PORSCHE EXPERIENCE

Przekraczaj własne granice z najlepszymi!

Na specjalne zaproszenie marek HUGO BOSS i Porsche udałam się do Porsche Experience Center Silesia Ring, aby podjąć wyzwanie, jakiego jeszcze nie doświadczyłam… Ponieważ każde nowe doświadczenie to przesuwanie naszych własnych granic!

Profesjonalny tor wyścigowy, który miałam okazję odwiedzić, znajdujący się w Centrum Drivingowym Porsche w Kamieniu Śląskim, jest najnowszym obiektem tego typu w Polsce. Posiada 7 różnych konfiguracji z czego nitka główna liczy 3,6 kilometra. Minimalna szerokość toru wynosi 12 metrów, a najdłuższa prosta to aż 730 metrów. Istotą Porsche Experience jest bezpośrednie i pełne doświadczenie najlepszych sportowych samochodów z gamy modelowej Porsche. W zależności od formuły wydarzenia zasiada się za kierownicą kilkudziesięciu ikon motoryzacji.

Po odkryciu innowacji motoryzacyjnych w teorii, podjęłam wyzwanie na torze pod czujnym okiem najlepszych instruktorów. Przekonaj się na co cię stać! – zachęcają marki Porsche i HUGO BOSS, które uważają, że każdy ma w sobie sportowy gen, a ograniczenia są po to, żeby je pokonywać.

Więcej o współpracy HUGO BOSS i Porsche przeczytacie na Lamode.info oraz na Instagramie @agatatanter!

 

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Porsche | Hugo Boss |

podobne artykuły