PL / EN
HUGO BOSS x PORSCHE: DESIGN I INNOWACJA W HOŁDZIE PRĘDKOŚCI

HUGO BOSS x PORSCHE: DESIGN I INNOWACJA W HOŁDZIE PRĘDKOŚCI

HUGO BOSS x Porsche Experience by Agata Tanter.

8 listopada 2019 roku, Metzingen. HUGO BOSS i Porsche – dwie globalne marki luksusowe o tych samych regionalnych korzeniach łączą siły w specjalnym sportowym projekcie.

W 2019 roku współpraca HUGO BOSS i Porsche koncentruje się na zaangażowaniu obu marek w wyścigi Formuły E. Jako oficjalny partner tego sportu, HUGO BOSS – który ma już długą tradycję sponsorowania sportów motorowych – od końca 2017 roku z powodzeniem angażuje się w serie wyścigów samochodów z napędem elektrycznym. W grudniu 2019 roku, kiedy rozpocznie się kolejny sezon mistrzostw, do toru Formuły E dołącza Porsche z własnym zespołem w stylizacjach od HUGO BOSS. Koncern mody będzie również oficjalnym partnerem odzieżowym całej kadry Porsche Motosports na całym świecie.  

KAPSUŁOWA KOLEKCJA PORSCHE x BOSS

Pasja do wyścigów i fascynacja doskonałym designem oraz innowacją, zainspirowały kreatywne umysły HUGO BOSS do stworzenia kapsułowej kolekcji „Porsche x BOSS”. Linia wyróżnia się najwyższej jakości materiałami, przedstawionymi w palecie kolorów Porsche i HUGO BOSS: srebrze, czerni i czerwieni. Seria ubrań i dodatków jest już dostępna w sprzedaży w salonach BOSS i w sklepie online hugoboss.com/boss-porsche.

Zarówno HUGO BOSS i Porsche są synonimem wyjątkowej innowacyjności i doskonałej jakości” – powiedział Mark Langner, CEO HUGO BOSS AG. „Z sukcesami wspieramy sporty motorowe przez ostatnie lata, ale i dekady. Dlatego też, koncentrując się na przyszłości Formuły E, z wielką radością ogłaszam podjęcie nowej współpracy i tym samym nasze wejście na nowy poziom”.

Formuła E to wyjątkowo atrakcyjna seria wyścigowa” – powiedział Olivier Blume, CEO Porsche AG. „Oferuje nam idealne środowisko do strategicznego rozwoju naszych pojazdów pod względem wydajności i zrównoważonego rozwoju. Z niecierpliwością czekamy, żeby znaleźć się na pokładzie w sezonie 2019/2020. Grupa HUGO BOSS jest dla nas idealnym partnerem w kontekście wizerunku naszego teamu”.

 PORSCHE x HUGO BOSS EXPERIENCE

Na specjalne zaproszenie marek HUGO BOSS i Porsche redaktor naczelna LAMODE.INFO – Agata Tanter miała okazję poznać innowacje motoryzacyjne w Porsche Experience Center Silesia Ring i podjąć wyzwanie na profesjonalnym torze wyścigowym pod czujnym okiem najlepszych instruktorów. Pełna relacja już niebawem na blogu By Agata Tanter. Więcej na Instagramie @agatatanter!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

video

TOP 10 FILMÓW MODOWYCH

tagi: Porsche | Agata Tanter | Hugo Boss |

podobne artykuły