PL / EN
POLSKO-WŁOSKA SZKOŁA DESIGNU I MANAGEMENTU -  VIAMODA

POLSKO-WŁOSKA SZKOŁA DESIGNU I MANAGEMENTU - VIAMODA

Oto polska uczelnia, która przygotowuje zarówno projektantów jak i wykwalifikowaną kadrę zarządzającą dla przemysłu mody.

Polsko-Włoska Szkoła Designu i Managementu VIAMODA to uczelnia przygotowująca zarówno projektantów jak i wykwalifikowaną kadrę zarządzającą dla przemysłu mody.

 

Oferta uczelni adresowana jest do wszystkich pasjonatów mody: absolwentów szkół wyższych posiadających licencjat lub tytuł magistra oraz zawodowców, którzy chcieliby pogłębić wiedzę i podnieść swe kwalifikacje, zwłaszcza w zakresie zarządzania firmą, podstaw PR-u i marketingu.

 

Dzięki połączeniu kształcenia projektowego z biznesowym i praktycznym studenci VIAMODY rozwijają nie tylko swój talent i twórcze myślenie, ale też uczą się przedsiębiorczości i zasad funkcjonowania rynku mody. W programie studiów znajdują się następujące zagadnienia:

 

  • Kreacja i projektowanie
  • Marketing
  • Komunikacja
  • Koordynacja produktu i kolekcji
  • Visual merchandising
  • Zarządzanie
  • Prognozowanie trendów
  • Metodologia badań rynku

 

VIAMODA powstała na wzór jednej z najlepszych szkół mody na świecie – Polimoda International Institute of Fashion Design & Marketing i działa w ścisłej współpracy z tą włoską uczelnią, której siedziba mieści się we Florencji. Partnerska umowa z Polimodą umożliwia korzystanie z jej nadzoru dydaktycznego, kadry wykładowców oraz atrakcyjnych cenowo ofert wyjazdów edukacyjnych i kontynuacji nauki we Włoszech.

 

VIAMODA kładzie nacisk na współpracę z międzynarodowymi firmami i mediami z branży mody, po to by zapewnić swym studentom wykształcenie praktyczne i ułatwić nawiązanie kontaktów zawodowych zarówno w Polsce jak i za granicą.

 

 

 W tym roku akademickim VIAMODA oferuje 2 kierunki studiów:

 

1) ZARZĄDZANIE W SEKTORACH MODY

 

Te intensywne studia podyplomowe przeznaczone są dla absolwentów i młodych profesjonalistów pragnących uzupełnić swoje przygotowanie biznesowe lub projektowe o znajomość specyfiki organizacji i zarządzania branży modowej (odzież, akcesoria, kosmetyki, media, itp.), umożliwiającej skuteczny rozwój zawodowy w tej dziedzinie. Program został stworzony we współpracy VIAMODA i Akademii Leona Koźmińskiego pod nadzorem dydaktycznym Polimoda International Institute of Fashion Design & Marketing z Florencji.

 

Absolwenci Zarządzania w Sektorach Mody będą mogli kontynuować studia bez dalszych egzaminów i po obniżonych kosztach na kursach „Master” w prestiżowej szkole Polimoda .

 

2) BADANIE I PROGNOZOWANIE TENDENCJI W OBSZARACH MODY I DESIGNU

 

O tych jedynych w Polsce studiach z prognozowania trendów pisaliśmy w listopadzie. Zobacz szczegóły.

 

 

tl_files/info/edukacja/VIA MODA/nowyVIAMODAroller-AKTU.JPGfot. materiały prasowe VIAMODA

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

CHANEL HAUTE COUTURE WIOSNA 2022

tagi: edukacja | szkoła | Polimoda | ViaModa |

podobne artykuły