Logotyp serwisu lamode.info
POLISH NATURE BEAUTY BAR - ŻYJ SIŁĄ NATURY

POLISH NATURE BEAUTY BAR - ŻYJ SIŁĄ NATURY

Tutaj znajdziesz starannie wyselekcjonowane kosmetyki z polskich manufaktur.

Polish Nature powstało z zamiłowania do piękna i potrzeby świadomego życia. To miejsce dla tych, którzy zwracają uwagę na to co jedzą, czym się otaczają oraz pragną kosmetyków bezpiecznych dla środowiska, które sprzyjają zrównoważonemu rozwojowi. Sprawdźcie szczegóły!

POLISH NATURE - IDEA ŚWIADOMEGO ŻYCIA

Polish Nature stworzyły Joanna Góra oraz Magdalena Soszyńska, które przez ponad dwie dekady były związane z branżą modową. Ich sklep internetowy zrzesza najlepszych polskich producentów kosmetyków naturalnych. Mogą się poszczycić manufakturami produkującymi kosmetyki naturalne na najwyższym europejskim poziomie, jednocześnie będące w bardzo konkurencyjnych cenach względem ich europejskich odpowiedników. Dodatkowo, platforma internetowa konsekwentnie wzbogacana jest o liczne publikacje, reportaże, wywiady, felietony czy filmy. Założycielki chcą promować polskie marki produkujące kosmetyki naturalne, a klientom obok zakupów oferować wartościowe treści w postaci dedykowanego e-magazynu Polish Nature Journal.

,,Zdobyłyśmy doświadczenie w tworzeniu treści dla kobiet. Poznawałyśmy Polki, ich zainteresowania, potrzeby, pragnienia, jednocześnie śledząc światowe trendy. Dlatego wiemy, że współczesna Polka jest świadoma siebie i swoich potrzeb, podąża za trendami (nie mylić z ,,chwilową modą”). W końcu nasze babki i matki używały kosmetyków organicznych na co dzień. Wiele z nich same robiły z tego co było dostępne: ziół, olejów, owoców. Wierzymy, że troskę o własne ciało można połączyć z propagowaniem idei, że piękno natury, która nas otacza jest naszą wspólną odpowiedzialnością a po latach ,,zachłyśnięcia się” się kosmetykami ze świata przyszedł czas na Polskę i polskie kosmetyki naturalne. Czas na Polish Nature” - możemy przeczytać na stronie sklepu Polish Nature.

beautybarig

Profil Polish Nature Beauty Bar na Instagramie (fot. Instagram @polish_nature_beauty_bar)

POLECAMY: 5 KLUCZOWYCH KROKÓW DO EKOLOGICZNEJ KOSMETYCZKI

POLISH NATURE BEAUTY BAR - MIEJSCE SPOTKAŃ

Beauty Bar to sklep ze starannie wyselekcjonowanymi kosmetykami naturalnymi z polskich manufaktur. Mieści się on w nowo powstałej przestrzeni zrewitalizowanej Elektrowni Powiśle w Warszawie. Beauty Bar to miejsce gdzie przy centralnie umieszczonym stole, pijąc ziołową herbatę, można przetestować kosmetyki a także otrzymać poradę specjalisty z dziedziny kosmetologii, tak aby dokonać satysfakcjonującego zakupu.

polishnaturebeautybarig

(fot. Instagram @polish_nature_beauty_bar)

POLISH NATURE - WIĘCEJ NIŻ SKLEP

Polish Nature to nie tylko sklep internetowy polishnature.pl. To także targi, warsztaty, szkolenia czy konferencje. To przestrzeń do nauki i wymiany myśli dla wszystkich zorientowanych na ekologiczny styl życia. Wreszcie to społeczność, która jest zaangażowana w ochronę środowiska, wierzy w zmianę przyzwyczajeń w trosce o zdrowie swoje, swoich najbliższych oraz dobro naszej planety.

tagi: shopping | uroda | pielęgnacja | marki | zero waste | TRENDY |

podobne artykuły