Logotyp serwisu lamode.info
LA MER BLUE HEART – PIĘKNO, KTÓREGO SYMBOLEM JEST MORZE

LA MER BLUE HEART – PIĘKNO, KTÓREGO SYMBOLEM JEST MORZE

Światowy Dzień Oceanów celebrujemy z La Mer cały rok!

 

Spis treści

1. LA MER BLUE HEART OCEANS FUND

2. AKCJA LA MER BLUE HEART

3. ZRÓWNOWAŻONE PIĘKNO WEDŁUG LA MER

4. NIEBIESKIE SERCE I FALE INSPIRACJI

5. CELEBRUJMY ŚWIATOWY DZIEŃ OCEANÓW CAŁY ROK

Morza zawsze fascynowały i inspirowały La Mer. Dlatego marka złożyła oceanom obietnicę. Obietnicę, która rozpoczęła się od podróży mającej pomóc w ochronie tego tajemniczego królestwa. Świata, w którym kwitnie piękno, gdzie życie się odnawia i do którego wciąż, niezmiennie powracamy w naszych, niekończących się poszukiwaniach nowych odkryć.

LA MER BLUE HEART OCEANS FUND

La Mer jest zaangażowane w pomoc w ochronie siedlisk morskich na całym świecie, w nadziei na ocalenie ich dla przyszłych pokoleń. W tym roku marka wspiera projekty, które koncentrują się na kształceniu i wzmacnianiu pozycji młodych ludzi. La Mer motywuje do tego, aby to oni stali się inicjatorami zmian w swoich lokalnych społecznościach. Wszystko po to, aby przyszłe pokolenia miały szansę podziwiać zdrowe, rozkwitające oceany.

AKCJA LA MER BLUE HEART

Dołącz do misji La Mer Blue Heart*, aby utworzyć „falę” dobra, która pomoże chronić siedliska oceaniczne. Za każdy opublikowany post z oznaczeniami zarówno z #LaMerBlueHeart jak i #LaMerDonation, w czerwcu La Mer przekaże 25 dolarów. W sumie marka przeznaczy kwotę do 550 000 dolarów na Fundację La Mer Blue Heart Oceans Fund. Pieniądze te będą przeznaczone na wsparcie oceanicznych projektów edukacyjnych dla młodzieży w 2020 roku.

*W tym roku akcja dotycząca wsparcia fundacji La Mer Blue Heart Ocean Fund i zaangażowania w ochronę oceanów została przesunięta w czasie. O terminie akcji poinformujemy wkrótce.


ZRÓWNOWAŻONE PIĘKNO WEDŁUG LA MER

Dr Max Huber, założyciel marki La Mer, został zainspirowany legendarnymi siłami uzdrawiającymi oceanu. W hołdzie dla jego dziedzictwa, firma do tworzenia bogatego w składniki odżywcze MiracleBroth™, nadal używa wyłącznie alg morskich, które pochodzą ze zrównoważonych zbiorów. Glony są zbierane ręcznie w nieskazitelnych, chronionych wodach u wybrzeży wyspy Vancouver. W efekcie MiracleBroth™ jest sercem każdego produktu La Mer.

NIEBIESKIE SERCE I FALE INSPIRACJI

Każdego roku na całym świecie członkowie załogi La Mer, ich rodziny i społeczności lokalne starają się oczyszczać i odnawiać lokalne wybrzeża i plaże. Są bowiem przekonani, że nawet małe akty dobrej woli mają znaczenie.

Marka upamiętnia wieloletnie zaangażowanie w ochronę oceanów, prezentując nową odsłonę kultowego Crème de la Mer z limitowanej edycji Blue Heart. Tegoroczna edycja zawiera lśniący ręcznie malowany akwarelowy motyw zainspirowany połyskującym falowaniem mórz.

Odkryj odżywcze i kojące nawilżenie natchnione legendarnym potencjałem samoodnawiających się wód!

Krem Blue Heart Crème de la Mer - KUP TUTAJ

Limitowana edycja Blue Heart Crème de la Mer:

Pojemność: 100 ml

Rekomendowana cena detaliczna: 1900 zł*

Produkt Blue Heart Crème de la Mer jest dostępny w perfumeriach Douglas, na Douglas.pl, www.lamer.eu oraz w salonach firmowych Estee Lauder / La Mer w Galerii Mokotów w Warszawie i Galerii Krakowskiej w Krakowie.

*Zakup limitowanej edycji kremu Blue Heart Crème de la Mer nie ma wpływu na datki charytatywne La Mer

CELEBRUJMY ŚWIATOWY DZIEŃ OCEANÓW CAŁY ROK

Światowy Dzień Oceanów, ustanowiony w 1992 roku i oficjalnie przyjęty i ogłoszony przez Organizację Narodów Zjednoczonych w 2009 roku, odbywa się corocznie 8 czerwca. Jest to dzień, w którym podkreśla się znaczenie morza jako ważnego ekosystemu i podejmuje działania w celu zachowania jego delikatnych siedlisk oraz dzikiej przyrody. Dla La Mer, ocean jest symbolem obietnicy, która pojawia się na horyzoncie. Marka stara się uhonorować ten wspaniały świat pełen inspiracji, niezwykłych historii i nieograniczonych możliwości.

tagi: La Mer | zrównoważona uroda |

podobne artykuły