Logotyp serwisu lamode.info
Fêtes en Hermès 2022

Fêtes en Hermès 2022

Wyjątkowy czas świąteczny z Hermès!

 

Wizualne poszukiwanie skarbów emanuje senną symboliką, która wprowadza w zupełnie nowy świat. Ta drobiazgowa kompozycja rozwija zdyscyplinowane geometryczne linie w jasnych i radosnych kolorach. Jest to wszechświat sam w sobie, przez który nasz wzrok wędruje jak na przyjęciu, którego tempo i intensywność stale rosną.

Rozety, proporczyki, sosny, wstążki i girlandy wykonują żywiołowy taniec, ożywiając ten graficzny obiekt w klimacie ulicznej zabawy… Uliczna zabawa Hermès świętująca powrót Fêtes en Hermès i jej radosnego, magicznego ducha!


W tym roku jest to apaszka Cheval de fête autorstwa Jana Bajtlika. Ubrany na tę okazję w nowe kolory, projekt inspirowany był plakatami polskiej sceny z lat 50. do 70. XX wieku. Ten mikrokosmos dwuwymiarowych obrazkowych skarbów wyróżnia się sztuką obfitujących w szczegóły i żywych emblematów, podobnie jak design opakowania: oda do wolności, do świątecznego sezonu i do panowania lekkości.

Zestawy prezentowe Fêtes en Hermès 2022 dostępne będą dla zapachów Terre d'Hermès i H24, w wybranych perfumeriach Sephora i Douglas w Polsce.


Celebruj sezon świąteczny razem z Fêtes en Hermès!

tagi: Hermès |

podobne artykuły