PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
PIERWSZY POKAZ WILDFOX NA NEW YORK FASHION WEEK

PIERWSZY POKAZ WILDFOX NA NEW YORK FASHION WEEK

Kimberly Gordon oficjalnie zadebiutowała na New York Fashion Week! Zobaczcie, co tym razem zainspirowało projektantkę marki Wildfox do stworzenia jesienno-zimowej kolekcji.

Tym razem pomysły ze słonecznej Kalifornii wylądowały nad rzeką Hudson w zaśnieżonym Nowym Jorku. Kimberly Gordon wie jak podgrzać atmosferę i sprawić, że jeszcze bardziej wyczekuje się cieplejszych dni, mimo, że projektantka Wildfox zadebiutowała na New York Fashion Week kolekcją na jesień zimę 2014/2015! Pokazała jednak to, co w Los Angeles nosi się, gdy u nas temperatura oscyluje w granicach zera. Jest, czego pozazdrościć.

 

Na wybiegu nie brakowało szortów noszonych z oversize’owymi swetrami, zwiewnych sukienek w stylu boho czy t-shirtów z zabawnymi nadrukami, z których słynie marka. To m.in. dzięki nim zyskała uznanie na całym świecie. Również one, dzięki napisowi Mrs. Darcy czy brytyjskim motywom, zdradzają temat przewodni kolekcji „Sense&Eccentricity”, która zainspirowana została m.in. Jane Austen i osiemnastowieczną Anglią. Choć ta estetyka, została bardzo luźno przełożona na język streetwearowej marki, to po jej licznie zgromadzonych fankach, które entuzjastycznie przyjęły najnowszą kolekcję, można spodziewać się, że i ona okaże się sukcesem.

 

Było, więc kolorowo, słodko, swobodnie - wszystko, do czego przyzwyczaił nas Wildfox.

 


video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Wildfox | NYFW | kolekcja jesień zima 2014/2015 | Kimberly Gordon | New York Fashion Week |

podobne artykuły