PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
NOWY TYTUŁ NA RYNKU – VOGUE THAILAND

NOWY TYTUŁ NA RYNKU – VOGUE THAILAND

Już wkrótce - 1 lutego 2013 roku - na rynku pojawi się kolejna edycja słynnej biblii mody. Zobaczcie uroczy, bajecznie kolorowy filmik promujący tajską edycję Vogue’a.

Ekscytujące wieści z samego serca modowej branży! Już wkrótce na rynku pojawi się kolejna edycja słynnej biblii mody. Koncern Conde Nast International ponownie rozszerza swoją działalność i choć Vogue Thailand do sprzedaży trafi dopiero 1 lutego 2013 roku, napięcie i oczekiwanie związane z premierą nowego tytułu rośnie z każdą chwilą.

 

 

Wiadomo już, że na pierwszej okładce magazynu zobaczymy prawdopodobnie tajską modelkę Si Tanwiboon, a sądząc po uroczym filmiku promującym Vogue Thailand, który właśnie trafił do sieci, możemy śmiało spodziewać się, że do polityki czasopisma będzie należeć także promocja rodzimej mody, projektantów i designu. W krótkim video obserwujemy, jak piękne Tajki ubrane w bajecznie kolorowe, geometryczne projekty, po kolei przekazują sobie na ucho ekscytującą wiadomość o powstaniu nowego wydaniu Vogue’a. Dopracowany wizualnie w każdym szczególe filmik cieszy zmysły, choć nieco zastanawia nas pewne podobieństwo klipu do jesiennej kampanii Prady, w której mogliśmy podziwiać m. in. polską topmodelkę Magdalenę Frąckowiak.

 

 

A jak Wam podoba się video promujące nową tajlandzką edycję Vogue’a?

 

źródło: www.youtube.com


 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Vogue Thailand | Conde Nast International | nowy tytuł |

podobne artykuły