PL / EN
NOWA KOLABORACJA! ERDEM X H&M

NOWA KOLABORACJA! ERDEM X H&M

Sekret nareszcie wyszedł na jaw!

H&M X ERDEM

H&M wyjawiło wreszcie pilnie strzeżony sekret: kolejną ekskluzywną kolekcję dla szwedzkiej sieciówki stworzy ERDEM – mieszkający w Londynie projektant uwielbiany zarówno przez gwiazdy, jak i świat mody. Urodzony w Kanadzie Erdem Moralioglu fach zdobywał na prestiżowym Royal College of Art, aby w 2005 roku otworzyć własną markę.

Projektant stworzy dla H&M nową kolekcję dla kobiet oraz – po raz pierwszy w swojej karierze – także kolekcję dla mężczyzn. Obie będą dostępne w wybranych sklepach stacjonarnych na całym świecie oraz na hm.com od 2 listopada.

wideo: Teaser kolekcji H&M x ERDEM/Youtube

NOWA KOLABORACJA H&M

Jestem niezwykle szczęśliwy z rozpoczęcia współpracy z H&M i z tego, że będę mógł sprawdzić się na nowym polu, projektując również kolekcję męską, której nigdy wcześniej nie miałem okazji stworzyć, powiedział Erdem Moralioglu w informacji prasowej, która potwierdziła spekulacje na temat najnowszej kolaboracji. To również niezwykle ekscytujące pracować z Bazem Luhrmann’em, jednym z najlepszych scenarzystów i producentów naszych czasów, dodał.

Podczas gdy kolekcja H&M x Erdem będzie nawiązywać do ulubionych motywów projektanta z jego najgłośniejszych kolekcji i reinterpretować w nowatorski sposób charakterystyczne dla niego wzory, materiały oraz intrygujące detale, od wczoraj na kanale Youtube możemy oglądać już jej zapowiedź – romantyczny teaser wyreżyserował wspomniany wcześniej australijski reżyser, Baz Luhrmann.

H&M, ERDEM I BAZ LUHRMANN

Dla mnie moda to zawsze coś więcej niż tylko ubrania – to forma ekspresji i samodzielna forma sztuki, powiedział Luhrmann. Jestem niezwykle podekscytowany współpracą z Erdem i H&M, której owocem będzie historia opowiadająca o tej unikatowej kolekcji.

Wizja Erdema urzekła mnie od samego początku, kiedy tylko zaczęliśmy omawiać szczegóły tej współpracy. ERDEM x H&M przenosi nas do tajemniczego, magicznego świata, pełnego piękna, delikatności i urzekających detali. To absolutnie niepowtarzalne rzeczy, które zagoszczą w naszych garderobach na długie lata, powiedziała Ann-Sofie Johansson, Creative Advisor z H&M.

POLECAMY: OLIVIER LAPIDUS, NOWY DYREKTOR ARTYSTYCZNY LANVIN

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: NEWS | ERDEM | H&M |

podobne artykuły