PL / EN
OLIVIER LAPIDUS NOWYM DYREKTOREM ARTYSTYCZNYM LANVIN

OLIVIER LAPIDUS NOWYM DYREKTOREM ARTYSTYCZNYM LANVIN

Bouchrę Jarrar, która odeszła po zaledwie dwóch kolekcjach, zastąpi Olivier Lapidus!

OLIVIER LAPIDUS DOŁĄCZA DO LANVIN

Po tym, jak Bouchra Jarrar ogłosiła, że ustępuje ze stanowiska dyrektora artystycznego domu mody Lanvin po zaledwie dwóch kolekcjach, jej rolę przejmie Olivier Lapidus.

Projektant, który dotychczas pracował dla Balmain Homme oraz prowadził wraz z ojcem markę Maison Lapidus, swoją pierwszą kolekcję na sezon wiosna lato 2018 zaprezentuje podczas paryskiego tygodnia mody już za dwa miesiące.

Lanvin - Documentary/Youtube

NOWY DYREKTOR ARTYSTYCZNY LANVIN

Witam Oliviera Lapidusa jako dyrektora artystycznego Lanvin, którego zdolności kreatywne idą w parze z elegancją, której utożsamieniem była Jeanne Lanvin, powiedziała Shaw-Lan Wang, prezydent domu mody. Jego szerokie spojrzenie na ten dom, jak i na cały świat mody i jego rezolutne podejście do projektowania wyprowadzi markę na nowe horyzonty, dodała.

To wielki honor dołączyć do zespołu Lanvin i gorąco dziękuję Pani Wang za zaufanie, odpowiedział Lapidus. To najstarszy francuski dom mody couture, z blisko 130-letnimi tradycjami. Zapewnienie mu ciągłości to niezwykle ekscytujące wyzwanie, dodał.

KOLEJNE ZMIANY W LANVIN

Oficjalne ogłoszenie zmian na czele Lanvin wzbudziło spekulacje na temat szybkiego odejścia Jarrar. Przed jej przyjściem, kierownictwo nad domem mody sprawował Alber Elbaz, który opuścił go w tajemniczych okolicznościach w październiku 2015 roku. 

POLECAMY: TOMMY HILFIGER ŁĄCZY SIŁY Z VETEMENTS

video

CHANEL - POKAZ WIOSNA LATO 2022

tagi: OLIVIER LAPIDUS | LANVIN | NEWS |

podobne artykuły