PL / EN
LONDYN PRZYWITA KIERMASZ ŚWIĄTECZNY DOLCE&GABBANA!

LONDYN PRZYWITA KIERMASZ ŚWIĄTECZNY DOLCE&GABBANA!

Otwarcie już za 3 tygodnie - wybierzecie się?

Też nie możecie doczekać się świąt? Domenico Dolce i Stefano Gabbana budują już włoski kiermasz świąteczny w samym środku londyńskiego Harrodsa, którego otwarcie zaplanowano na 2 listopada.

KIERMASZ ŚWIĄTECZNY D&G W HARRODSIE

Faktem jest, że Stefano Gabbana kocha święta. Każdego roku, razem ze swoim partnerem biznesowym Domenico Dolce, 24 grudnia wspólnie wyczekują północy. W Dzień Bożego Narodzenia para wydaje świąteczny obiad dla dzieci, wujostwa, kuzynów, braci i sióstr, mieszając wzajemnie swoje rodziny przy jednym stole. Zawsze towarzyszy nam obwieszona dziesiątkami życzeń choinka, która wyglądem zaczyna przypominać pchli targ. Każdy ma za zadanie przygotować jedno danie – zgodnie z włoską tradycją, na stole musi znaleźć się także ravioli. Chociaż, jak sam przyznaje, Gabbana często łamie zasady i kupuje coś w sklepie: Nie jestem dobrym kucharzem.. Za to Domenico gotuje wspaniale, mówi.

DG(fot. materiały prasowe)

CHRISTMAS MARKET DOLCE&GABBANA

Podczas gdy tylko niewielu może skorzystać z przywileju wspólnego świętowania z rodziną Dolce&Gabbana, w tym roku będą mogli zasmakować go również Londyńczycy. Od 2 listopada do 28 grudnia, projektanci zapraszają na kiermasz świąteczny, który odbywać się będzie w murach domu towarowego Harrods. Na zewnątrz stanie duże, udekorowane światełkami i złotymi kokardami drzewko świąteczne, a witryny zapełnią się elementami sycylijskiego teatru lalek. Dolce i Gabbana również pojawią się pod postacią marionetek, które będą starały się zapoznać przechodniów z historią włoskiego domu mody.

DG(fot. materiały prasowe)

Na czwartym piętrze odwiedzający znajdą replikę włoskiego piazza, którą spowije baldachim rozciągających się wzdłuż i wszerz kolorowych światełek. Na samym kiermaszu znajdą się bajeczne różności, wiele z nich zaprojektowanych na wyłączność tego wyjątkowego miesjca. Wśród nich kusić będą cekinowe sukienki wieczorowe, świąteczne męskie garnitury z pasiastego lurexu i jedwabnych szantungów, czy ubrania dziecięce ready-to-wear. Na tych, którzy szukają prezentów, czekają ekspozycje pełne zabawek, zapachów, biżuterii, butów, torebek i innych wspaniałych akcesoriów. Dolce i Gabbana zaagażowali nawet malarza, u którego będzie można spersonalizować każdą z torebek zakupionych na kiermaszu.

k(fot. materiały prasowe)

KIERMASZE ŚWIĄTECZNE W LONDYNIE

To nie pierwszy raz, kiedy w okresie świąt Bożego Narodzenia Harrods zaprasza w swoje progi markę luksusową. W ubiegłym roku witryny domu towarowego zapełniła dekoracja Burberry A very British fairy-tale, którą przepełniły sygnowane produkty, możliwe do nabycia wewnątrz domu towarowego.

POLECAMY: 23 DOKUMENTY O MODZIE NA DŁUGIE JESIENNE WIECZORY

Wkładamy całych siebie we wszystko, co robimy, powiedział Gabbana komentując ideę tegorocznego kiermaszu. Dla mnie święta to drzewko, szopka, przyjaciele, miłość i wszystkie towarzyszące temu rzeczy.. to wszystko chcemy zabrać ze sobą Harrodsa, podsumował.

W galerii poniżej możecie zobaczyć rzeczy, które włoski dom mody już zaprojektował z myślą o tegorocznych świętach!

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: DOLCE&GABBANA | DOMENICO DOLCE | STEFANO GABBANA | CHRISTMAS MARKET | KIERMASZ ŚWIĄTECZNY | HARRODS |

podobne artykuły