PL / EN
VICTORIA'S SECRET X BALMAIN: NOWA KOLABORACJA!

VICTORIA'S SECRET X BALMAIN: NOWA KOLABORACJA!

Poznajcie szczegóły tej wyjątkowej współpracy!

VICTORIA’S SECRET X BALMAIN

Victoria’s Secret wchodzi w kolaborację z luksusowym domem mody Balmain, na którego czele stoi znany wszystkim dobrze Olivier Rousteing. Efekty współpracy zobaczymy podczas tegorocznego show marki oraz na półkach sklepowych VS pod koniec listopada.

VICTORIA'S SECRET X BALMAIN: KOLABORACJA

Dla Oliviera Rousteinga fenomen Victoria’s Secret nie jest niczym obcym – rutynowo zaprasza na swoje castingi zarówno Aniołki, jak i pozostałe uczestniczki dorocznego show – zapraszając je nie tylko na wybieg, ale też do kampanii i innych wydarzeń, gdzie dress code imprezy faworyzuje sukienki typu bodycon. Ale okazuje się, że Balmain i bieliźniarski gigant wzięli sprawę na poważnie: w środę wieczorem Victoria’s Secret ogłosiła formalą kolaborację z francuskim domem mody – w kwestii czasu w sam raz przed zbliżającym się Victoria’s Secret Fashion Show.

VICTORIA'S SECRET X BALMAIN: SZCZEGÓŁY WSPÓŁPRACY

Balmain ma pracować z Victoria’s Secret nad stworzeniem looków do tegorocznego pokazu w Shanghaiu. Natomiast dzień później, 29 listopada, w salonach i na stronie internetowej marki pojawi się kolekcja kapsułowa #VSxBalmain. To pierwszy raz w historii, kiedy VS wejdzie we współpracę z luksusową marką modową, a jej efekty będą dostępne w regularnej sprzedaży. 

POLECAMY: BALMAIN RTW JESIEŃ ZIMA 2017

 

wideo: Balmain/ The Documentary (Youtube)

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2020/21

tagi: VICTORIAS SECRET | BALMAIN | VICTORIAS SECRET X BALMAIN | KOLABORACJA | NEWS |

podobne artykuły