PL / EN
PRADASPHERE  - WYSTAWA W DOMU TOWAROWYM HARRODS

PRADASPHERE - WYSTAWA W DOMU TOWAROWYM HARRODS

Dziś w Harrodsie, ma swoją premierę wystawa „Pradasphere”, poświęcona osobie Miucci Prady i tradycji słynnej włoskiej marki. Poznajcie szczegóły.

Dziś w Harrodsie ma swoją premierę długo oczekiwana wystawa „Pradasphere”, poświęcona Miucci Prada oraz tradycji włoskiej marki. Z tej właśnie okazji, czwarte piętro londyńskiego domu towarowego zamieniło się w przestrzeń wypełnioną po brzegi archiwalnymi materiałami i przedmiotami, związanymi z historią słynnego domu mody.

 

Goście wystawy mogą na niej również zobaczyć sample z kolekcji Prady, kapsułowe linie marki, które nigdy nie trafiły do sprzedaży, jak również limitowane ubrania i dodatki zaprojektowane specjalnie dla Harrodsa. Można je nabyć tylko i wyłącznie w londyńskim domu towarowym.

 

„Czujemy się zaszczyceni, że możemy pracować z jednym z najlepszych włoskich domów mody i powołać do życia cały wszechświat Prady” – powiedziała w oficjalnym oświadczeniu Helen David, dyrektorka mody w Harrodsie.

 

„Pradasphere jest portretem jednego z najbardziej kreatywnych umysłów naszej generacji. Ekspozycja prezentuje zbiór niezwykłych obiektów oraz przedstawia wizję Miucci Prady, która czegokolwiek by nie dotknęła, staje się manifestem. Pradasphere pokazuje, że Prada nie jest marką w tradycyjnym znaczeniu tego słowa, a niezwykłym i nietuzinkowym sposobem myślenia, tworzenia oraz patrzenia na współczesny świat” – powiedział kurator wystawy, Michael Rock.

 

Wystawę „Pradasphere” będzie można odwiedzać do 30 maja.

 

 

 

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Pradasphere | Prada | Harrods | wystawa Prada | Miuccia Prada |

podobne artykuły