PL / EN
ANIA KUCZYŃSKA – LE NUVOLE JESIEŃ ZIMA 2017/18

ANIA KUCZYŃSKA – LE NUVOLE JESIEŃ ZIMA 2017/18

Liryczne inspiracje w nowej kolekcji ulubionej projektantki polskich redaktorów mody!

ANIA KUCZYŃSKA – KOLEKCJA JESIEŃ ZIMA 2017/18

Le Nuvole to po włosku Chmury, a także tytuł nowej kolekcji Ani Kuczyńskiej. Niebo słonecznej Italii oraz nastrój Palermo i Ortigii zainspirowały polską projektantkę do stworzenia minimalistycznej linii z kunsztownymi i dziewczęcymi akcentami. Muzą Le Nuvole została Tilda Swinton i jej kreacje w filmach Luca Guadagnino („Jestem miłością”, „Nienasyceni”, „Suspiria”). Podczas procesu twórczego, autorce towarzyszyły dźwięki cykad, Tarantella i techno.

Granatowa noc, sycylijskie wino i poranna czarna kawa – czy można piękniej mówić o kolorach? W nowej kolekcji Aniu Kuczyńskiej, obok przeważającej czerni, granatu oraz bordo, znajdziemy także biel i cukierkowy róż. Do stworzenia ubrań i dodatków zostały użyte miękkie jedwabie i ciepłe, komfortowe wełny Merino, ale dla kontrastu również polerowane skóry.

ZOBACZ TEŻ: WYWIAD Z ANIĄ KUCZYŃSKĄ

ANIA KUCZYŃSKA – KAMPANIA JESIEŃ ZIMA 2017/18

Za kreatywną koncepcję sesji wizerunkowej kolekcji Le Nuvole odpowiadała sama projektantka. Twarzą kampanii została Paulina Łachnik (Model Plus), którą sfotografował Stanisław Boniecki (Van Dorsen Artists). Make-up wykonała Marianna Yurkiewicz.

Kolekcja Le Nuvole Ani Kuczyńskiej na sezon jesień zima 2017/18 jest już dostępna w sprzedaży we flagowym butiku marki na ulicy Mokotowskiej 61 w Warszawie oraz online na showroom.pl. Koniecznie sprawdźcie!

video

INSIDE CHANEL – GABRIELLE, A REBEL AT HEART

tagi: Ania Kuczyńska | kampania | kolekcja | jesień zima 2017/18 |

podobne artykuły