PL / EN
MARTA WIECZOREK TWARZĄ KAMPANII ANI KUCZYŃSKIEJ EAST JESIEŃ ZIMA 2016/17

MARTA WIECZOREK TWARZĄ KAMPANII ANI KUCZYŃSKIEJ EAST JESIEŃ ZIMA 2016/17

Kolejny sukces podopiecznej Model Plus!

Jeszcze nie zdążyliśmy nacieszyć się projektami na lato spod ręki Ani Kuczyńskiej, a już światło dzienne ujrzała kampania kolejnej kolekcji projektantki - EAST na sezon jesień zima 2016/17. Proste kroje estetyką nawiązujące do eleganckich strojów pierwotnej ludności pojawiają się w zimowej odsłonie pod postacią lnianych, jedwabnych i deminowych rozwiązań. W kolekcji znajdziemy m.in. sportowe kurtki, sukienki i koszule, w których punkt ciężkości przypada na linię ramion.

 

Twarzą surowej sesji lookbookowej autorstwa współpracującego z projektantką od kilku sezonów Karola Grygoruka jest podopieczna agencji Model Plus – Marta Wieczorek. Młoda modelka pojawiająca się na większości wybiegów u polskich projektantów, robi zawrotną karierę nie tylko na polskim rynku. O przebywającej niedawno na kontrakcie w Tokio Marcie w ostatnich dniach głośno było także w związku z drugą kolekcją biżuterii Magdaleny Frąckowiak, której twarzą jest nie kto inny, jak właśnie ona.

 

Młodziutka, ale doświadczona modelka zachwyca nie tylko niewinnym spojrzeniem i niebywałym wdziękiem, ale też mimo charakterystycznych rysów twarzy umiejetnością przybrania rożnych póz przed obiektywem. 

 

Jedno z naszych ulubionych ujęć Marty to to na moment przed pokazem Bizuu jesień zima 2016/17 i Powerpuff Girls – w makijażu autorstwa Marianny Yurkiewicz oraz za kulisami pokazu paprocki&brzozowski Half Naked jesień zima 2016/17. A w jakiej odsłonie Wam najbardziej się podoba?

 

 

MATERIALS_2016/MODA_POLSKA/OSOBOWOSCI/MARTA WIECZOREK TWARZA KAMPANII KOLEKCJI ANI KUCZYNSKIEJ EAST JESIEN ZIMA 201617/Marta Wieczorek przed pokazem Paprocki Brzozowski Half naked _po lewej_ i Bizuu jesien zima 2016 i PowerPuff Girls _po  prawej_; fot. Marta Waglewska  Lamode.info.png

 

Marta Wieczorek przed pokazem paprocki&brzozowski "Half naked" (po lewej) i Bizuu jesień zima 2016/17 i PowerPuff Girls (po prawej);  fot. Marta Waglewska / Lamode.info

video

CALVIN KLEIN WIOSNA LATO 2019

tagi: Marta Wieczorek | Model Plus | Ania Kuczyńska | EAST |

podobne artykuły