PL / EN
ANTONINA MIERZEJEWSKA – NEW FACE MODEL PLUS

ANTONINA MIERZEJEWSKA – NEW FACE MODEL PLUS

Kolejna Perełka trafiła do polskiej agencji modelek – poznajcie ją bliżej!

Imię i nazwisko: Antonina Mierzejewska

Agencja matka: MODEL PLUS

Wzrost: 174 cm

Wymiary: 80-59-86 cm

Kolor oczu: zielony

Kolor włosów: brązowy

 

Anotnina Mierzejewska to kolejna nowa twarz agencji Model Plus, którą odkryła Anna Zawada. Scoutka poznała nastolatkę podczas jednego z castingów w Krakowie. Zaraz po wrzuceniu jej zdjęć na Facebooka, agencja dostała mnóstwo zapytań odnośnie debiutującej modelki. Wcale nas to nie dziwi, obok klasycznie pięknej, lekko melancholijnej urody dziewczyny nie da się przejść obojętnie.

 

Wśród zainteresowań młodej modelki znajdują się historia Polski (szczególnie dwudziestolecie międzywojenne, działania Polski Podziemnej i przedwojenna Warszawa) oraz język polski (zwłaszcza autorzy pozytywistyczni), a do jej ulubionych książek należą „Lalka”, „Metro 2033” i „Mały Książę”. Tosia nie ogranicza się wyłącznie do kultury polskiej, ponieważ uwielbia też Azję, a w czasie wolnym ogląda z siostrą japoński animacje. Lubi też próbować nowych kuchni i, obok polskiej kresowej, wybiera też indyjską oraz francuską. Nastolatka pasjonuje się także sportem – uprawia gimnastykę, jazdę na rowerze, ale i wędkarstwo.

 

Ma niesamowitą urodę, jestem nią zafascynowana” – powiedziała nam Anna Zawada przedstawiając swoje nowe odkrycie. My również dołączamy do klubu zafascynowanych Antoniną i życzymy jej samych sukcesów na nowej drodze! 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Antonina Mierzejweska | modelki | new face | Model Plus |

podobne artykuły