PL / EN
NICOLAS GHESQUIÈRE STWORZY WŁASNĄ MARKĘ?

NICOLAS GHESQUIÈRE STWORZY WŁASNĄ MARKĘ?

Jakie plany na przyszłość ma dyrektor kreatywny Louis Vuitton? Poznajcie szczegóły.

Do tej pory raczej nikt nie uważał, że zakończenie współpracy Nicolasa Ghesquière z domem mody Balenciaga ostatecznie zamknie rozdział dalszej kariery znanego projektanta. Trzeba przyznać, że nie musiał długo czekać na kolejne wyzwanie. Po burzliwym rozstaniu z francuskim domem mody, przejął funkcję dyrektora kreatywnego marki Louis Vuitton, skutecznie zwracając na siebie uwagę całej modowej branży.

 

Dwie kolekcje zaprezentowane podczas Paryskiego Tygodnia Mody bez trudu wzbudziły zainteresowanie jego publiczności. Jak sam stwierdził, w pomysłach dla Louis Vuitton jego celem było przedstawienie równowagi między przeszłością a teraźniejszością – „Często zapomina się, że klasyki były kiedyś nowością. Trzeba znaleźć koncepcję, która będzie prowokacją, albo odpowiedzią na funkcjonalność w naszym świecie” – wyznał projektant portalowi WWD.

 

Jak się okazuje, nie na tym kończy się lista jego najbliższych planów zawodowych, bo Ghesquière zamierza również stworzyć swoją autorską markę. „Kłamałbym, gdybym powiedział, że tego nie chcę. Chciałbym to zrobić, ale wszystko wydarzy się w swoim czasie. Obecnie dedykuję wszystko, co robię Louis Vuitton, nie zapominając oczywiście o tym, że mam marzenia i pragnienia” – powiedział projektant w rozmowie dla WSJ Magazine.

 

Czy jego słowa zapowiadają, że już wkrótce poznamy jego autorską markę? Poczekamy, zobaczymy. 

 

 

video

CHANEL - POKAZ WIOSNA LATO 2022

tagi: Nicolas Ghesquière | BALENCIAGA | LOUIS VUITTON |

podobne artykuły